Галка рекомендує: підбірка серіалів на вікенд

Автор: Костинюк Олександр

05 Жов, 2019 08:36

Галка рекомендує: підбірка серіалів на вікенд

У цій підбірці – три серіали, які не дадуть нудьгувати у вихідні.

“Складнощі”

Джон Елліс працює лікарем у державній лікарні – він розчарований своїм одноманітним життям, все перетворилося в рутину. Але одного разу ці емоції зміняться , коли Джон рятуватиме життя маленькому хлопчикові і відбиватиметься від нападників.

Йому вдалося врятувати хлопчика від смерті, але його життя все ще висить на волосині, тому тепер головна місія Джона – повернути його до звичного життя, скільки б це не коштувало.

Серіал “Складнощі” не викладає відразу всю історію головних героїв – він порційно видає найважливіші моменти, від значення яких може змінюватися вся картина.

Нехай вас не лякає відсилання до медицини на постері. Це не чергова “Анатомія пристрасті” або геніальний “Доктор Хаус”. У серіалі є своя індивідуальність, адже герої тут не тільки вирішують складні лікарські питання, а й рятують людей духовно.

“Свідки”

Філіп і Лукас, два підлітки зі старшої школи, усамітнилися в маленькому заміському будинку, але стали свідками потрійного вбивства, що відбулося прямо у них на очах. Самі вони дивом залишилися живими.

Хлопці бояться розповісти про це правоохоронним органам, бо вбивця може вийти на слід. Тому герої вирішують мовчати, але це мовчання пожирає їх зсередини – безтурботний час закінчується.

“Свідки” – це не бездумні діалоги двох детективів, це реальна можливість задуматися про те, що потрібно завжди залишатися людиною.

“Грішниця”

Кора Танетті – дружина і мама маленького хлопчика. На перший погляд, у неї все добре: живе в передмісті Америки, веде успішний бізнес спільно з чоловіком, але не відчуває себе щасливою.

У якийсь момент Кора “злітає з котушок” і вбиває абсолютно незнайомого чоловіка ножем від фруктів. Всі близькі шоковані, та й містяни не очікували такого від тихої та спокійної дівчини. Навіть сама Кора не може зрозуміти, що стало причиною такої агресивної поведінки.

Детектив Гаррі Емброуз береться за справу і буквально жадає отримати відповіді на свої численні запитання.

“Грішниця” доводить, що буденність і надмірний фанатизм ніколи не доводять до хорошого. Кожна серія показує, що це твердження вірне, і з цим треба боротися змалку.

Джерело: BigGeek.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry