“Галка” рекомендує: підбірка серіалів на вікенд

Автор: Костинюк Олександр

02 Лис, 2019 09:37

“Галка” рекомендує: підбірка серіалів на вікенд

Вихідні створені для того, щоб повністю забути про роботу, влягтися зручно в ліжку й дивитися цікаві серіали.

“Дика країна”

Індійський гуру Бхагаван Шрі Раджніш – дуже суперечливий для всіх навколо, окрім своїх наступників.

Одного разу він купив занедбане ранчо, де збирався побудувати місто на 50 тисяч осіб прямо в серці Орегонської пустелі. У такий спосіб він хотів дати житло своїм послідовникам. Нікому з місцевих жителів не сподобався такий масштабний переїзд людей на їхні землі – назрів справжній національний скандал.

Саме він увійде в історію, як найбільша справа про отруєння в США, масова справа про незаконне прослуховування телефонних розмов, а також як найбільша імміграційна справа в історії шахрайства.

“Дика дика країна” – документальний серіал виробництва Netflix. Він вийшов дуже вдалим, не надто швидким, але і не затягнутим. Інтерв’ю виглядають відмінно, тому що це лише кілька ключових людей, до яких ти швидко прив’язуєшся і запам’ятовуєш їх, а не кілька десятків невідомих людей, які збивають тебе з пантелику.

“Повернення додому”

Хайді Беркман отримала диплом з психологічної спеціальності, але так і не змогла знайти сили, бажання і прагнення працювати за освітою. Замість цього вона працює офіціанткою в різних забігайлівках.

Правда, була в її біографії одна сторінка, під назвою “Повернення додому”. Хайді працювала на території засекреченого державного об’єкта, де її головним завданням була реабілітація хлопців, які повернулися з гарячих точок. Важливо було допомогти їм повернутися до повсякденного життя, навчити по-іншому дивитися на речі і згадати, що таке спокійне життя.

Але чи зможе сама Хайді повернутися до спокійного життя, після всього, що їй довелося пережити?

Серіал “Повернення додому” – це досить важкий психологічний трилер. Сама його назва говорить багато про що, а застосувати її можна практично до всіх, в тому числі, і до головної героїні Хайді Беркман.

Її грає Джулія Робертс, і їй вдалося показати справжню розгубленість, пригніченість героїні і невпевненість в реальності того, що відбувається – ось вона успішна, яка тут же стоїть у найбільш огидному кафе міста і обслуговує відвідувачів.

Також серіал намагається відповісти на питання, чому не завжди варто себе звинувачувати в події і зайвий раз нагадує людям про те, що вони не всесильні. Кінцівка змушує поміркувати.

“Різдво з сімейкою Муді”

Хлопець на ім’я Ден – австралієць, який рік тому переїхав до Лондона. Але ось уже скоро Різдво, сімейне свято, і він повертається на батьківщину. Правда, настрою у нього ніякого немає, адже прямо в аеропорту його кинула дівчина Фібі.

Вдома Дена зустрічає трохи божевільна сімейка – одні дістають з розпитуваннями про особисте життя, інші хочуть скоріше закінчити стрижку газону, а треті взагалі оголошують про те, що чекають дитину. Загалом, все у найкращих сімейних традиціях.

 “Різдво з сімейкою Муді” – це просто вибух мозку, причому в хорошому сенсі. За різдвяним столом відбувається повна вакханалія, від якої дуже смішно – саме те, щоб влаштувати собі релакс суботнім вечором.

Дуже шкода, що серіал складається всього лише з шести коротких епізодів, тому що цього катастрофічно мало. Подивіться хоча б одну серію і ви все зрозумієте!

Джерело: BIGgeek

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry