Галка рекомендує: шліфи для бонгів – що це і для чого використовується?

18 Кві, 2019 19:10

Галка рекомендує: шліфи для бонгів – що це і для чого використовується?

Якщо ви курець зі стажем, то вам не потрібно пояснювати, що таке шліф для бонга і яка його роль в процесі куріння. Для всіх інших – маленький «лікнеп»: шліф – це найважливіша конструкційна деталь будь-якого бонга.

Візуально – це трубка зі скла (для скляних бонгів) або металу (для акрилових девайсів), по якій проходить і охолоджується в процесі дим із резервуара з курильної сумішшю в колбу з водою. Один кінець трубки опускається в воду, а на іншому кінці розташована чаша з тютюном.

Види шліфу для бонгу

Шліфи з металу в основному застосовують в акрилових бонгах. Вони йдуть зі спеціальними елементами-ущільнювачами і чашами для курильних сумішей в комплекті. Відрізняються підвищеною надійністю і довговічністю, не пропускають дим назовні, завдяки гумовим вставкам. У акрилових гаджетах також можуть використовуватися шліфи з акрилу, проте вони досить крихкі і недовговічні.

Шліфи зі скла призначені для скляних бонгів. Головна їхня перевага – різноманітність форм і розмірів, багатофункціональність та низька собівартість. Скляні шліфи простіші в догляді і очищенні, ніж сталеві, проте їх міцність, природно, нижче. Якісні акрилові та скляні шліфи для бонгів можна придбати на rastamarket.com.ua зі швидкою доставкою по всій Україні.

Всі шліфи можна умовно розділити на:

  • знімні;
  • нероз’ємні.

Чаша для куріння зверху трубки, може становити зі шліфом єдине ціле або мати спеціальне кріплення (різьблення) для заміни на інший аксесуар. В останньому випадку шліфи є «адаптерами» або перехідниками, що дозволяє «зробити тюнинг» вашого бонга відповідно до особистих побажань і переваг.

Стандартний і нестандартний шліф

Звичайний шліф – це стандартна пряма трубка, «поставляє» дим в колбу з водою. Нестандартні ж варіанти – спіральні трубки і шліфи-дифузори. Спіральна форма, на думку багатьох курців, сприяє ліпшому охолодженню диму. Шліфи-дифузори мають на кінці трубки безліч отворів, що також допомагає краще фільтрувати і охолоджувати дим в процесі куріння.

Сьогодні на ринку представлені десятки моделей шліфів для бонгу, серед яких кожен курець зможе підібрати варіант «до смаку». Вартість аксесуара цілком демократична, що дозволяє експериментувати з різними видами і типами шліфів для бонгів.

Ви завжди зможете підібрати як «класику» у вигляді прямої трубки, так і наворочений спіральний дифузор для нових відчуттів. Досвідчені фахівці інтернет-магазину Растамаркет будуть раді допомогти з вибором якісного шліфа для ваших потреб.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry