Галка рекомендує: як часник та імбир допомагають збільшити тривалість життя

Автор: Єва Жасминова

25 Feb, 2021 20:40

Поділитись публікацією
Галка рекомендує: як часник та імбир допомагають збільшити тривалість життя

Старіння – це погіршення фізіологічних функцій в організмі людини, що пов’язано з рядом захворювань, таких як серцево-судинні хвороби, неврологічні захворювання, рак та інші порушення обміну речовин. Повідомлялося, що окислювальний стрес та запалення сприяють прогресуванню старіння.

Тому варто включити в раціон продукти, які можуть допомогти перешкодити цьому процесу. Дослідження та експерти радять їсти більше імбиру та часнику, щоб збільшити тривалість життя, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

У дослідженні, опублікованому в Sift Deck Research Page, було додатково вивчено антиоксидантні та протизапальні ефекти часнику та імбиру, а також їхній вплив на процес старіння.

У дослідженні зазначалося: “Попередні дослідження показують, що часник знижує артеріальний тиск, рівень холестерину, тригліцеридів та гомоцистеїну, зміцнює імунітет та зменшує окислювальний стрес і рівень запалення, що пов’язано з антивіковими механізмами”.

Наукові дані свідчать про те, що часник та імбир продемонстрували захисну дію проти окисного стресу, зменшуючи ​​запалення та продовжуючи життя.

“Повідомляється, що часник та імбир містять багато біоактивних сполук, які мають антиоксидантну та протизапальну дію”.

Встановлено, що часник запобігає хронічним захворюванням, що супроводжують старіння, серцево-судинні захворювання, рак та хвороба Альцгеймера. Більше того, часник сприяє зниженню рівня холестерину, тригліцеридів та гомоцистеїну, а також зменшує окисний стрес та запалення.

Крім того, повідомлялося, що вживання часнику знижує кров’яний тиск, зміцнює імунітет та усуває втому.

Експерти у галузі охорони здоров’я припускають, що вживання часнику корисне для здоров’я, оскільки допомагає запобігти серйозним захворюванням та уповільнити старіння. Здоров’я кишечника також відіграє важливу роль у запобіганні загроз для здоров’я та збільшенні тривалості життя, і нові дослідження підкреслюють користь часнику для кишечника.

Часник містить велику кількість харчових волокон, що живлять корисні кишкові бактерії та зміцнює здоров’я кишечника, що в подальшому дозволяє збільшити тривалість життя.

Корінь імбиру часто використовується для приготування домашніх засобів від головного болю, нудоти, блювоти і застуди. Він має антиоксидантний, протимікробний, протизапальний та протираковий ефекти.

Існують докази того, що імбир допомагає запобігти нейродегенеративним захворюванням, хворобам серця, метаболічним порушенням, як ожиріння та діабет, а також респіраторним захворюванням.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США, Національному інституті охорони здоров’я, було досліджено вплив імбиру на рівень ліпідів. 45 учасників дослідження вживали імбир, а ще 40 – плацебо. Середні зміни рівня тригліцеридів та холестерину в групі імбиру були значно вищими, ніж у групі плацебо.