Галка рекомендує: як часто користуватись дезодорантом

Автор: Єва Жасминова

04 Жов, 2019 13:50

Галка рекомендує: як часто користуватись дезодорантом

Не можна робити це щодня.

Якщо щодня використовувати дезодорант протягом тривалого часу, це лише посприяє тому, що потовиділення стане більш агресивним, про це повідомив лікар-дерматовенеролог Олексій Едемський, пише zdorovia

За словами лікаря, користуватися дезодорантом щодня не потрібно. Лікар пояснив, що тривале щоденне застосування дезодоранту блокує розмноження бактерій. В результаті мікроорганізми починають виробляти механізми пристосування, еволюціонують і стають більш агресивними.

Зрозуміти, що це вже сталося, просто. Потрібно на короткий час припинити користуватися дезодорантом. У поту, який з’являється в цей період, можна помітити більш інтенсивний неприємний запах.

За словами лікаря, дезодорант слід використовувати інтервально, чергуючи періоди його застосування з періодами без використання кошти. В іншому випадку бактерії адаптуються до продукту, яким би хорошим і натуральним він не був.

Також Олексій Едемський прокоментував твердження про те, що антиперспіранти через що входять до їх складу солей алюмінію можуть провокувати рак грудей і хвороба Альцгеймера. “Немає ніякої доказової бази, яка підтверджує їх реальну небезпеку. Щоб у вас розвинувся рак, потрібно не просто мазати антиперспірантів, а є його, – зазначив лікар.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...