“Галка” рекомендує: як отримати бонуси при реєстрації в букмекерській компанії

Автор: Сидорчук Василь

08 Сер, 2019 12:05

Поділитись публікацією
“Галка” рекомендує: як отримати бонуси при реєстрації в букмекерській компанії

1xbet – це велика міжнародна букмекерська компанія. Стаття допоможе знайти відповіді на такі питання, як умови та правила отримання бонусів і промокодів.

Умови та правила отримання бонусів в 1xbet

У статті розкажемо про те, як отримати та використати бонуси, для чого існує промокод 1xbet та інше. Але до цього – декілька слів про контору.

1xbet – це велика міжнародна букмекерська компанія, заснована в 1997 році, а у 2011 році вона вийшла в Інтернет. Зараз це одна з найвідоміших компаній у світі, з більш ніж 10 тисяч пунктів прийому ставок і сайтом, переведеним на майже 50 мов. За минулі кілька років БК піднялася від “середнячків” до справжнього гіганта букмекерської і онлайн-казино індустрії. Постійні нововведення, оновлення, удосконалення платформи приносять свої плоди, і 1xbet стрімко зростає. 

Вітальний бонус

Головна сторінка 1xbet нас зустрічає приємним оголошенням, яке пропонує отримати 100% бонус до € 100 за перший депозит. Досить великий бонус! Ось умови його отримання:

  1. Реєструйся на сайті
  2. Заповни всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
  3. Поповни свій баланс до € 100 (або еквівалент суми в іншій валюті).
  4. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Щоб відіграти бонус при реєстрації, необхідно п’ять разів проставити суму на ставках типу “експрес”. Кожен експрес повинен складатися мінімум з трьох подій з коефіцієнтами не нижче 1,40. Можна складати експреси і з більшого числа подій.

І, нарешті, відповімо на запитання, які часто цікавлять наших читачів. 

Як і на чому можна використовувати промокод 1xbet?

Промокод 1xbet, який надається безкоштовно чи продається, можна використовувати на всіх пристроях. Ви можете використовувати свій телефон або комп’ютер, а також планшет. Цей код працює на всіх носіях, де б ви не знаходилися, поки у вас є підключення до Інтернету.

Чи можна скористатися бонусом 1xbet, якщо у гравця вже є обліковий запис у оператора? 

Ні, бонус 1xbet надають тільки гравцям, які ніколи не створювали обліковий запис на сайті букмекера. Тому, якщо ви вже зареєстровані на сайті, ми рекомендуємо вам перейти до рекламних акцій, доступних для існуючих гравців.