Галка рекомендує: як правильно заварювати зелений чай

Автор: Єва Жасминова

30 Січ, 2019 21:08

Галка рекомендує: як правильно заварювати зелений чай

Вчені Корнельського університету закликають заварювати зелений чай в бутильованою водою, відмовившись від простої води з-під крану.

Це дозволить зберегти всі корисні властивості чаю, збільшивши кількість антиоксидантів в напої майже в два рази, пише “The Daily Mail”. Правда, зі звичайною водою чай набуває більш насиченого смаку.

EGCG (галлат епігаллокатехін) – природний антиоксидант, що міститься в зеленому чаї. Він корисний для мозку і серця. В рамках експерименту вчені спробували знайти спосіб максимально зберегти з’єднання в чаї. Вони заварювали зелений і чорний чай, заливаючи його водою з-під крану і бутильованою, максимально очищеною водою.

Групі добровольців давали спробувати чай, попросивши тих оцінити смак. Окремий аналіз був присвячений концентрації антиоксидантів в напоях. Виявилося, рівень ECGC в зеленому чаї значно знижувався після заварювання в звичайній воді. З чорним чаєм це не відбувалося. Справа в тому, що в чорному чаї спочатку менше корисних речовин внаслідок процесу окислення, що має місце в ході виробництва. Вода з-під крану позбавляла зелений чай корисних властивостей за рахунок підвищеного рівня кальцію, магнію і заліза.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...