Сидіть так, щоб вам було зручно і тримайте ноги на підлозі. Або скористайтеся опорою для ніг. Для підтримки ніг ви можете тримати коробку, купу твердих блоків, подушку або підставку для ніг. Це допоможе вам послабити тиск на поперек і зменшити ймовірність розвитку тромбозу глибоких вен.

Слідкуйте за споживанням вітаміну D. Вітамін D життєво важливий для здоров’я опорно-рухового апарату і може бути пов’язаний з підгострим та хронічним болем у попереку. Звіт про дослідження, опублікований на Pubmed, показав, що зростаюча ступінь тяжкості дефіциту вітаміну D може мати патогенетичну асоціацію з хронічними і підгострими болями в попереку. Тож проконсультуйтеся з лікарем, чи потрібні вам вітамін D та/або препарати кальцію. Дізнайтеся, які продукти, багаті на ці поживні речовини, ви повинні споживати.

Уникайте надмірного використання цифрових пристроїв та більше рухайтесь. Поява цифрових технологій у кожному домі змусила нас менше рухатись. Адже ми можемо роздобути будь-яку інформацію буквально не зрушивши з місця. М’язам спини не вистачає розтяжки. Тому постарайтесь принаймні у вільний час обирати активні розваги на свіжому повітрі замість перегляду чергового відео чи проходження чергового рівня комп’ютерної гри.

Регулярно виконуйте вправи, щоб м’язи спини залишались еластичними. Ви можете грати в активні ігри, виконувати вправи на розтяжку, займатись плаванням, словом, робити все, щоб м’язи спини  розтягувались, згинались та рухались.