Галка рекомендує: як відновити мозок після перегляду телевізора

Автор: Єва Жасминова

16 Сер, 2019 14:20

Галка рекомендує: як відновити мозок після перегляду телевізора

Дослідження свідчать про те, що тривалі перегляди програм негативно впливають на здоров’я людини, зокрема на мозок.

Американський невролог Рендалл Райт розповів, як розвантажити “сіру речовину” і позбутися негативного впливу на мозок від перегляду телевізора.

Сучасні дослідження все частіше свідчать про те, що тривалі перегляди програм по телебаченню негативно впливають на здоров’я людини, зокрема на мозок.

Як позбавитися від негативного впливу на мозок від перегляду телевізора

Прогулянки/гімнастика/здорова їжа

Рендалл Райт радить людям влаштовувати прогулянки перед переглядом фільмів і серіалів, робити невеликі зарядки і відмовлятися від шкідливої їжі, пише narodna-pravda.

Переглядаючи програми, фільми і новини, людина сидить – відсутня активність м’язів. Через це процеси в організмі починають порушуватися або зовсім припиняються, найголовніший з них – це створення нових клітин. Як відомо, найбільш активно цей процес відбувається під час фізичних вправ.

З цієї причини невролог радить скорочувати час, проведений за телевізором. Ви можете скоротити тривалість «сеансів», частіше вставати – 5-10 хвилин дивитися фільм стоячи, робити невелику зарядку перед телевізором.

Стосовно їжі перед телевізором, то невролог радить відмовитися від традиційних чіпсів, повітряної кукурудзи і т. д. Можна їсти фрукти, овочі, ягоди, горіхи, хумус і соєві боби.

Відомий дієтолог Олена Кален перерахувала продукти необхідні для роботи мозку. За її словами, багато досліджень доводять існування зв’язку між роботою мозку і їжею, яку вживає людина. Олена Кален також зазначила, що за рахунок мозкової активності відбувається розумова і фізична активність, а це досить складний процес — важливо, щоб у раціоні були присутні: різні амінокислоти і поліненасичені жири, вітаміни Е і С, а також достатню кількість рідини.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...