Галка рекомендує: як взимку зменшити витрати палива

Автор: Застава Максим

05 Січ, 2020 12:02

Галка рекомендує: як взимку зменшити витрати палива

У зимовий період, як правило, більше опадів, дорожнє покриття стає гіршим, у результаті чого зростає число ДТП, а отже і пробок, в яких доводиться стояти або годинами. У результаті, ви витрачаєте не лише ваш час, а й гроші. Розповідаємо вам, як заощадити паливо взимку.

Як зекономити гроші на паливі протягом зими – розповіли на Радіо Максимум.

Теплі стоянки

Багато водіїв паркуються у дворах або біля узбіччя. Взимку це підвищує ризик виникнення несправностей. Крім того, щоранку на прогрів машини потрібно буде витрачати час. На закритих парковках авто заводяться відразу і не вимагають тривалого прогрівання.

Короткостроковий прогрів

Коли автомобіль завівся, не потрібно довго чекати, щоб прогріти салон, адже витрачається і час, і паливо. Звичайно, взимку авто прогріти треба, але зазвичай для цього достатньо кілька хвилин.

Не зловживати обігрівом

Обігрів сидінь і дзеркал – корисні функції, однак їх використання тягне за собою і підвищення витрати енергії, а отже і бензину. Можна, наприклад, замість обігріву дзеркал використовувати ручну щітку.

Розвантаження авто

Як вже було сказано вище, опади погіршують дорожнє покриття. Тому бажано розвантажити своє авто – зняти з нього навіси, додатковий багажник, а основний – звільнити від непотрібних речей.

Планування поїздок

Потрібно планувати справи так, щоб виконати якомога більше завдань за одну поїздку. Тоді не доведеться прогрівати заново авто й очищати його від снігу. Таким способом можна не тільки заощадити на паливі, але і швидше вирішити накопичені завдання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...