Галка рекомендує: яке м’ясо найкорисніше для чоловіків

Автор: Єва Жасминова

07 Mar, 2021 19:06

Галка рекомендує: яке м’ясо найкорисніше для чоловіків

У народі є міф, що справжній чоловік повинен їсти м’ясо, а якщо його немає в раціоні – чоловіча сила буде ослаблена. Частково медики згодні з цим твердженням, але з деякими застереженнями.

Дієтологи і нутриціологи (лікарі, що займаються харчуванням і всім, що з ним пов’язано) стверджують, що саме “чоловіче” м’ясо – це яловичина. Краща яловичина – молода, тобто телятина. У цьому м’ясі калорій найменше, а корисних речовин більше. При цьому в яловичині багато мінеральних речовин (цинк, калій, залізо та ін.), вітамінів (РР, В, Е), пише nashamama.

А ось свинина є продуктом висококалорійним: в ній багато жиру, що робить цей продукт небажаним для щоденного вживання, тим більше у великих кількостях. Холестерини і ліпіди – речовини не найкорисніші для чоловічого організму. Але трохи пісної свинини нікому не зашкодить. Іноді можна і жирної, але не часто.

Баранина – традиційне м’ясо Сходу і Азії. Його цінують за найнижчий вміст холестерину, тому баранчик корисний для серцево-судинної системи. Крім того, випасають худобу на чистих пасовищах, тому їх м’ясо вважається найбільш чистим в екологічному плані.

А найкраще м’ясо варене і тушковане, що подають із гармонують овочами і крупами. Корисні і парові котлети.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry