Галка рекомендує: чим корисні піші прогулянки

Автор: Єва Жасминова

10 Nov, 2021 18:24

Галка рекомендує: чим корисні піші прогулянки
Ходьба – найбільш простий та доступний спосіб підтримувати своє тіло у тонусі. Вона має низку переваг, про які має знати кожен, хто турбуватиметься про своє здоров’я.

Так, багатьом людям недоступні чи протипоказані ті чи інші види спорту, при цьому фізичне навантаження має отримувати організм кожного з нас, щоб підтримувати його здоров’я та тонус. Ходьба не має протипоказань і вона не вимагає витрат на придбання спеціального обладнання або оплати абонементу до фітнес-клубу, пише nashamama.

Переваги ходьби

1. Підтримка ваги у нормі. Вчені провели експеримент і встановили той факт, що люди, які ходять на роботу пішки, довше утримують свою оптимальну вагу, ніж ті, хто їздить машиною.

2. Підтримка рівня цукру на крові. Вчені дійшли висновку, що п’ятнадцятихвилинна прогулянка після їжі дозволяє підтримувати оптимальний рівень глюкози в крові, що є профілактикою цукрового діабету, а зголоднієте ви набагато пізніше.

3. Поліпшення настрою. Проста десятихвилинна прогулянка на свіжому повітрі покращить самопочуття та настрій, допоможе протистояти стресам та приборкати свої емоції.

4. Профілактика хвороб серця: вчені дійшли висновку, що щоденні прогулянки по 15 – 20 хвилин знижують ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 5%.

5. Поліпшення пам’яті: під час прогулянок у мозку посилюється циркуляція крові, що благотворно впливає його роботу.

6. Підвищення імунітету та профілактика раку молочної залози. Так, піші прогулянки посилюють захисні властивості організму, а також допомагають жінкам зменшити ризик захворіти на страшну недугу – рак грудей.

7. Доступність. Ходьба доступна кожному, незалежно від пори року та рівня доходів. Але для тривалих піших прогулянок бажано придбати комфортне взуття та одяг, тоді їхня користь буде максимальною.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry