“Галка” рекомендує: переваги барбершопа порівняно зі звичною перукарнею

Автор: Людмила Баран

03 Бер, 2018 13:01

“Галка” рекомендує: переваги барбершопа порівняно зі звичною перукарнею

Барбершоп – це місце, де панує особливий настрій. У ньому поєднані риси голярні початку минулого сторіччя та сучасної перукарні. А стрижки тут виконують з особливою ретельністю й індивідуальним підходом.

Про це Ogogo.if.ua розповіли у закладі «Frisor».

Цей барбершоп відкрився в Івано-Франківську у лютому. Але заклад представляє мережу, вже знану не лише в Україні, а й за кордоном. І в неї є своя особливість.

«Це перший барбершоп в Україні, який створений саме майстрами-барберами, а не просто людьми, які мають комерційний інтерес. Засновник Дмитро Верховецький – один з найкращих барберів України. Він придумав концепцію і почав впроваджувати її у Києві. А на сьогодні є більше 20-ти закладів Frisor в Україні. Крім того, два – у Польщі. Ще один відкривається у Лондоні», – розповідає Руслан Колішенко, власник закладу в Івано-Франківську.

У цьому барбершопі насамперед намагаються підкреслити індивідуальність свого клієнта, якого тут називають «гостем». Підібрати форму стрижки, підшукати поради з догляду стараються так, щоб йому підходило на всі сто відсотків. Багато уваги приділяють деталям.

Сама концепція барбершопу полягає в тому, що це місце суто для чоловіків. Тут вони можуть обговорювати ділові питання та останні новини. Гості відчувають себе невимушено. З жінок тут лише адміністраторки.

«Барбершоп – це місце, де спілкуються справжні чоловіки, де вони відчувають себе незалежними. Тут можна отримати якісну стрижку, вибрати засіб з догляду за бородою та волоссям, поспілкуватися з барберами, з друзями, відпочити від навантажень на роботі, випити 50 грамів віскі, послухати класичний рок, розслабитися і просто почувати себе у своєму середовищі», – розказує Руслан Колішенко.

Читайте далі на Ogogo.if.ua

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry