Галка рекомендує: яка риба найкорисніша для здоров’я

Автор: Єва Жасминова

19 May, 2021 13:41

Галка рекомендує: яка риба найкорисніша для здоров’я

Користь риби для здоров’я людини відома всім. Недарма в хороших санаторіях все ще присутній особливий рибний день, а дієтологи, пропонуючи збалансоване меню на тиждень, обов’язково включають в нього страви з риби. Цей продукт відрізняється вмістом великої кількості поживних елементів, а також низьким вмістом калорій, легкістю і особливим смаком.

Лорен Манакер, дієтолог, поділилася з журналом EatThisNotThat! інформацією про те, яка конкретно риба приносить велику користь, пише wworld.

Той факт, що річкова менш корисна, ніж морська, загальновідомий. Однак риба, чиїм місцем існування є море, володіє власним специфічним запахом і смаком. Але слід зазначити, що риба, озвучена і рекомендована Манакер, не відрізняється різким запахом при приготуванні, і має ніжний смак. Вона називається минтай аляскінський.

Спеціаліст пояснила, що ця риба містить багато важливих вітамінів, наприклад, B 12 і D, багата білком, різними мінералами, а також калієм і селеном.

Її відрізняє і велика користь для профілактики захворювань серця і судин, а також хвороб онкологічного характеру. В одній порції цього продукту від 50 до 1000 мг. необхідного організму омега-3.

Істотним мінусом морепродуктів є чимала ймовірність вмісту ртуті. Однак минтай відноситься до найбільш нешкідливої в цьому відношенні рибі. Він навіть включений до спеціального переліку, який відображає представників цього виду з найменшим вмістом шкідливої речовини.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry