Галка рекомендує : які фрукти та овочі, треба їсти з “шкіркою”

Автор: Єва Жасминова

21 Сер, 2018 20:52

Галка рекомендує : які фрукти та овочі, треба їсти з “шкіркою”

За даними ряду досліджень, шкірка багатьох фруктів збагачена живильними речовинами, які корисні для шкіри і для загального самопочуття, а також допомагає запобігати раку.

Фрукти часто вживаються людьми очищеними від шкірки, але вчені заявили: позбавляючись від шкірки плодів, ми позбавляємо свій організм вітамінів. Про це наукові експерти повідомили на сторінках видання Mirror, паралельно представивши список продуктів, які на їхню думку краще їсти разом з шкіркою.

933487_2120224

Зокрема, фахівці радять не зрізати шкірку з яблук – майже половина вітаміну С, за їхніми словами, міститься у верхніх шарах цих фруктів. Фахівці підказали: в шкірці червоних яблук багато антиоксидантів, здатних захищати від раку, в шкірці жовтих – каротиноїдів, що зміцнюють здоров’я очей і міокарда, в шкірці зелених – лютеїну, потужного захисника від онкологічних захворювань і вроджених вад у дітей.

Також вкрай корисна шкірка апельсинів: в ній міститься багато флавоноїдів, що мають потужний антиоксидантний ефект і сприяють зниженню рівня «шкідливого» холестерину в судинах. Ще апельсинова шкірка насичена пектином, який діє як пробіотик, активізуючи поширення корисних бактерій в кишечнику. Вчені рекомендують додавати цедру в салати, гарячі страви.

apelsin

Крім того, корисно вживати шкірку часнику, в якій за словами фахівців містяться фенілпропаноїди – активні речовини, які гальмують старіння і зміцнюють серце. Зверніть увагу і на шкірку ківі – в ній багато фенольних сполук, що володіють протизапальними властивостями.

Не потрібно боятися їсти разом з шкіркою банани: вона є прекрасним джерелом лютеїну, який захищає від руйнування сітківку очей, а також речовин, які допомагають боротися з депресією. Рекомендовано вживати разом з шкіркою і картоплю, оскільки в ній сконцентрована дуже велика кількість вітаміну С – більше навіть ніж в апельсинах, пише toneto

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry