Гаряча колумбійка позує на радість фанам у крихітних бікіні та пікантному спідньому (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

25 Січ, 2019 23:41

Гаряча колумбійка позує на радість фанам у крихітних бікіні та пікантному спідньому (ФОТО)

Модель Сінді Прадо запостила відверте фото у бікіні. Зірка позує на пляжі, демонструючи сексуальне тіло.

Сінді має кубинсько-американське коріння і почала працювати моделлю з 18-ти років. Знялась у виданнях FHM та стала однією з Maxim’s Hometown Hotties, брала участь у промо-кампанії марки Wodka Vodka.

“Я рада всьому тому чого досягла. Вже звикла до фотозйомок. На фотосесії моє тіло наче вмикає режим авто-пілот і я заглиблююсь у різні роздуми. Ви здивуєтесь, коли сважу, що коли спокусливо дивлюсь у камеру, то насправді думаю, що їстиму під час вечері”, – говорить модель про свої фотосесії журналістам.

“Я не люблю смішити людей і не знаюсь на комедійних акторах, не знаю нікого крім Дейна Кука. Я завжди змушую хлопців сміятися, коли веду себе природньо. Не потрібна наукова ступінь для причини змусити інших сміятися – просто будьте собою. Я ненавиджу, коли люди продумують діалоги, аби змусити когось сміятися. Я не одразу відкриваюсь, але якщо роблю, то всі не можуть повірити, наскільки нестримна”, – додає модель.

Сінді говорить, що не любить переймати ініціативу у хлопців під час побачення.

“Я не заграю з хлопцями. Це їхня робота! Я не думаю, що жінкам треба переймати це. Наша робота виглядати відкритою, якщо ми зацікавлені, але як хлопець підкорює дівчину говорить багато про нього. Який мій ідеальний чоловік? Я люблю хлопців з почуттями гумору і стилю. Я точно не змогла б піти на побачення з хлопцем, який не знає, як одягатися. Авжеж, принц має бути вихованим, сильним, романтичним, (так, це мій пунктик), і дуже незалежним. Я люблю хлопців, які мають власні справи і дають мені займатися моїми”, – говорить дівчина.

“Раджу чоловікам бути кращою версією самих себе. Не намагайтеся бути тими, ким ви не є, ви схибите, якщо плануєте довгі стосунки. Просто будьте кращим, як тільки можете і дайте іншим вас за це цінувати. По-друге, я захоплююсь чоловіками, які впевнені у собі і не заходять занадто далеко з увагою до мене на побаченні. Компліменти милі. Але варто знати міру. Немає нічого гіршого за те, щоб привести дівчину на побачення і змусити її думати, що вона краща за вас. По-третє, знаходьте час на власну жінку! Будьте особистостями, спонтаними, готовими пізнавати речі разом, знаходьте час для своїх друзів, будьте відкритими, не зраджуйте, слухайте і завжди, завжди, завжди радійте маленьким речам”, – радить дівчина, пише gazeta.ua

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!