“Гарячий спорт” Прикарпаття: від танцювального марафону до 40 відтінків спорту

Автор: Турій Роман

13 Бер, 2015 11:15

Поділитись публікацією
“Гарячий спорт” Прикарпаття: від танцювального марафону до 40 відтінків спорту

У Громадському ресторані Urban Space 100 активіст Сергій Караванець разом із колективом однодумців презентували місту нову ініціативу з популяризації та розвитку спорту на Прикарпатті “Гарячий спорт”.

“Разом з Теплим Містом ми починаємо новий вектор розвитку міста “Гарячий спорт”. Наше завдання – зробити Івано-Франківськ спортивною столицею України. Я вірю, шо Франківськ може стати столицею спорту України. Спорт може бути зовсім іншого рівня, ніж ми звикли в нас бачити. Мрія далека, і разом з тим досяжна” – впевнений Сергій Караванець.

З найближчих планів ініціативної групи “Гарячого спорту” – масовий вуличний танцювальний марафон до Міжнародного дня танцю, запланований на 29 березня 2015 року. А найамбітніша мета – 40-годинний марафон із занять спортом нон-стоп –  проект «40 відтінків спорту», в рамках якого можна буде взяти участь у одній чотирьох програм: сімейній, парній, одиночній чи командній.

“Ми хочемо винести спорт із закапелків, щоб кожен міг спробувати на нашому марафоні максимальну кількість видів спорту,” – зазначив Сергій Караванець.

Разом з ініціатором Франківського півмарафону Сергієм Караванцем від столиці Прикарпаття до спортивної столиці Івано-Франківськ змінуватимуть капітан команди з Алтимат фрісбі “Madcaps” Андрій Черніков, викладач соціальних танців ліндіхоп та свінг Наталя Литвин, тренер з бразильського джиу-джитсу Андрій Третяк. Денис Курець представив розвиток велоспорту в Івано-Франківську, Андрій Іванович розповів про перспективи розвитку аматорського футзалу, Олег Гатало представив проект відродження баскетболу,  Ігор Крицак розповів про розвиток напрямку сучасних танців у Івано-Франківську.  Наталя Павлюс не лише окреслила перспективи латиноамериканських танців у Франківську, а й продемонструвала наскільки запальним може бути танець.

Детальніше про всі плани спортивного розвитку Івано-Франківська можна переглянути у презентації.