Газманов, Валерія та Кобзон опинилися в чорному списку Латвії через Україну

Автор: Турій Роман

21 Лип, 2014 14:08

Поділитись публікацією
Газманов, Валерія та Кобзон опинилися в чорному списку Латвії через Україну

Цьогорічний конкурс молодих виконавців “Новая волна-2014” в Юрмалі залишиться без виступів таких російських виконавців, як Валерія, Йосип Кобзон та Олег Газманов через їхню підтримку політики Путіна.

Рішенням міністра закордонних справ Латвії Едгара Рінкевича троє російських діячів культури потрапляють в чорний список країни. Тож найближчим часом Валерії, Кобзону та Газманову буде заборонений в’їзд на територію Латвії. В разі, якщо ці артисти вже перебувають в країні, вони повинні будуть покинути її негайно, повідомляє ТСН.

У МЗС Латвії стверджують, що ці особи своїми діями сприяли порушенню територіальної цілісності і суверенітету України. Рішення було прийнято на підставі 2-ї частини 61-ї статті імміграційного закону.

Нагадаємо, у середині лютого Йосип Кобзон разом із відомими діячами культури просив Януковича арештувати мітингувальників. А Валерія разом з чоловіком підтримали анексію Криму Росією.  resizer 1370938016_0988.1000x800

Цікаво, що директор Газманова заявив: до Юрмали Олег все одно полетить.

“У будь-якому випадку нас ніхто офіційно не інформував, тому ми, як планували, летимо в Юрмалу”, – сказав директор Газманова у коментарі “Super.ru”.