Гендальф став Шерлоком Холмсом

Автор: Вадим Войтик

13 Jul, 2014 16:29

Поділитись публікацією
Гендальф став Шерлоком Холмсом

Режисер Білл Кондон приступив до зйомок картини «Містер Холмс» – екранізації книги Мітча Калліна «Бджоли містера Холмса». Сищика, якому за сюжетом вже 93 роки, грає Іен Маккеллен. У фільмі зайняті Лора Лінні, Хіроюкі Санада, Патрік Кеннеді і Френсіс де ла Тур.

Дія роману Калліна розвивається в 1947 році. Шерлок Холмс давно відійшов від справ, покинув Бейкер-стріт і живе у віддаленому селі в Суссексі з економкою та її сином. Колишній детектив розводить бджіл, веде щоденник і бореться зі своїми старечими недугами. Але на схилі свого життя він все ж повертається до однієї справи, яка може дати Холмсу відповіді на його власні питання про життя, любов і межі його допитливого розуму.

У пошуках рідкісної рослини, що за чутками продовжує життя, великий сищик, незважаючи на похилий вік, відправляється в переможену Японію, яка пережила атомні бомбардування. Люди як і раніше чекають від нього чудес. Тільки він здатний пояснити літньому японцеві, чому і як пропав його батько в Лондоні півстоліття тому.

Книгу адаптував Джеффрі Хетчер, сценарист фільмів «Казанова», «Герцогиня» і серіалу «Менталист».

Днями Іен Маккеллен виклав в твіттер знімок себе в гримі з підписом: «Більше 70 акторів грали Шерлока Холмса. Тепер йому 93 роки. Настала моя черга». Самому МакКеллену цього року виповнилося 75 років.