Герої шостого фільма жахів “Пункт призначення” будуть гинути в Росії

Автор: Вадим Войтик

10 Сер, 2014 09:21

Поділитись публікацією
Герої шостого фільма жахів “Пункт призначення” будуть гинути в Росії

Нову версію фільму жахів про рок і долю кінокомпанія Warner Brothers зніматиме у Росії. Принаймні, нині цей проект перебуває на стадії переговорів, і позитивне рішення практично ухвалене. Це може бути пов’язане з фінансовими питаннями, хоча експерти вже жартують, що жахи в Росії просто страшніше американських.

Героями шостої частини стануть американські підлітки, які приїхали до Росії як туристи і тут зіткнулися зі специфічно російськими жахами.

Нагадаємо, що принцип побудови сюжету кожної частини «Пункту призначення» завжди один і той же. Група не знайомих один з одним підлітків (плюс завжди одна-дві дорослих людини) збираються незалежно один від одного зробити щось разом – полетіти на одному літаку, покататися на американських гірках або просто проїхати по одному і тому ж мосту.

Але за кілька хвилин до цього одному з них буває марення: він, немов наяву, уявляє собі в найдрібніших подробицях катастрофу, яка зараз трапиться, і застерігає всіх, кого встигає. Ті, хто злякався і не сів на літак або в автобус, залишаються живі, а інші потрапляють в авіакатастрофу або гинуть в інший спосіб. Проблема в тому, що й уцілілі завжди гинуть (випадково) в тому ж порядку, що і в маренні, і коли це стає ясно, щасливчики, котрі вижили, намагаються обдурити смерть.

З моменту виходу останньої, п’ятої частини минуло вже три роки, а перший “Пункт призначення” вийшов чотирнадцять років тому.