Герою Небесної Сотні Роману Гурику відкрили анотаційну дошку (ФОТО)

Автор: Турій Роман

03 Жов, 2014 13:31

Герою Небесної Сотні Роману Гурику відкрили анотаційну дошку (ФОТО)

Сьогодні, третього жовтня, на будинку за адресою Мазепи 26, в якому раніше проживав Герой Небесної Сотні Роман Гурик, відкрили анотаційну дошку.

Читайте також: "Свято першого портфелика": 65 франківським школярам подарували рюкзаки та шкільне приладдя (ФОТО)

Дошку відкрили в рамках програми “Івано-Франківськ – місто героїв”. Участь у її відкритті взяли матір Романа, дідусь та друзі Героя, котрий загинув під час протистояння на Євромайдані.

“Я думаю це вдале місце для дошки – по цій вулиці ходить багато молоді, це буде піднімати їхній патріотичний дух. Думаю молодь буде знаходити правильні рішення і правильні відповіді, якою має бути Україна”, – каже Ірина Гурика, матір Романа Гурика.

Як і всі попередні дошки серії “Івано-Франківськ – місто героїв”, вона містить на собі унікальний код, який можуть зчитати мобільні пристої та на спеціальному веб-сайті прочитати про героя анотаційної дошки.

“Люди, котрі будуть проходити поруч, бачитимуть обличчя Романа, очі, вони не даватимуть їм забути про його подвиг. А спеціальний код допоможе людям, туристам подивитися в інтернеті, хто це такий, і що він зробив для нас”, – каже Надія Когуч, одногрупниця Романа Гурика.

Нагадаємо, ініціатором програми “Івано-Франківськ – місто героїв”, є народний депутат України Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry