“Геть московського попа”. У Франківську протестують проти церкви Московського Патріархату (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

26 Jul, 2017 15:38

Поділитись публікацією
“Геть московського попа”. У Франківську протестують проти церкви Московського Патріархату (ФОТО)

26 липня пообіді відбулася мирна акція протесту “Ні Московському Патріархату”, організована “Свободою”, “Азовом” та “Правим сектором”.

Декілька десятків людей пройшли з Вічевого майдану до церкви Московського Патріархату на Чорновола, 6, за територію якого бореться міська влада.

Протестанти несли прапори, банери, кричали: “Геть московського попа”, “Російській церкві – ні”, “Слава Україні”. Біля будівлі церкви протестанти говорили про те, що церква Московського Патріархату – осередок Кремля, що територія на Чорновола, 6 – власність садочка, та вимагали перейти до єдиної української церкви, передає Галка.

“Акція має на меті привернути увагу до підривної діяльності російської православної церкви. Прикладом є те, що нещодавно “батюшка” відмовився відспівувати загиблого бійця. Церква є російським розвідувально-диверсійним центром, який не діє в національних інтересах, спекулюють на божому слові. Акція не має на меті вирішити все остаточно, але має на меті поінформувати суспільство”, – каже представник “Азова” Сергій Сивачук.

На час протесту ворота до церкви були зачинені, їх також захищали правоохоронці. Священики Московського Патріархату дивилися на все через вікно. На огорожу активісти наклеїли банери. Охороняли мирний протест близько двох десятків правоохоронців.