Гіпохлорит натрію AquaDoctor C-15L – надійна і безпечна дезінфекція

15 Jul, 2021 07:53

Гіпохлорит натрію AquaDoctor C-15L – надійна і безпечна дезінфекція

Рідкий хлор активно використовується для очищення басейнів. Продукція від бренду AquaDoctor сприяє ефективному видаленню цвілі, грибка, вірусів і бактерій. До того ж попереджається зміна відтінку води, що створює комфортні умови для плавання. Не кожен хоче пірнати туди, де вода зеленого або бордового кольору.

Препарат AquaDoctor C-15L використовується для автоматичних станцій очищення. При бажанні гіпохлорит натрію можна застосовувати в ручному режимі, але дотримуючись рекомендації та умов виробника. Концентрація хлору становить 150 г/дм³. У складі є кислота HClO і відповідно гіпохлорит натрію.

Переваги препарату

Застосування цього засобу супроводжується декількома перевагами і особливостями:

 1. Гарантія якості. При відсутності бажаного результату покупець має право повернути товар;
 2. Ефективність. Препарат починає діяти навіть при впливі прямих сонячних променів і високої температури води;
 3. Універсальність. Підходить для всіх типів басейнів, і немає обмежень за показниками жорсткості води;
 4. Безпека. Склад препарату не містить фосфатів, що є гарантією безпеки для людини;
 5. Економічність. Раціональне використання за рекомендаціями виробникам дозволить заощадити препарат і його надовго вистачить.

Препарат рекомендується до використання як основний засіб для знезараження води.

Особливості дозування та застосування

Перш ніж використовувати вказаний вище засіб необхідно виміряти рівень pH і відрегулювати його до норми від 7,2 до 7,4. Це можна робити із застосуванням спеціалізованих засобів. Використання AquaDoctor C-15L рекомендовано у вечірній час.

Допускається шокова обробка. Її рекомендується проводити з періодичністю 1 раз в 30 днів. На кубічний метр води йде 30 мл складу. Препарат розбавляється в чистій воді і після цього виливається рівномірними порціями по периметру. Активується система фільтрації, яка повинна працювати 6-8 годин. Як тільки система обробила, не рекомендується використовувати басейн протягом 12 годин.

Також передбачається регулярна обробка при частому використанні басейну. Вона виконується 1 раз в 3 дня і використовується від 50 до 80 мл препарату на 10 кубів води. Після обробки рекомендується повторно виконати оцінку основних показників води.

Де придбати препарати?

Компанія «AQUAPOLIS» пропонує велику кількість засобів для очищення басейнів і регулювання основних хімічних показників. Всі препарати перевірені і доповнюються сертифікатами якості, гарантуючи високий рівень безпеки.

*ПРОМО

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry