Гірських рятувальників та провідників кличуть на навчання у Польщі

Автор: Зелінська Таня

26 Вер, 2019 08:48

Гірських рятувальників та провідників кличуть на навчання у Польщі

Прикарпатських гірських рятувальників та провідників кличуть на навчання.

ГО “Гірський рятувальний центр” оголошує набір кандидатів для участі у навчаннях громадських та професійних гірських рятувальників та провідників, які проходитимуть з 13 листопада по 17 листопада в Криниці-Здруй, Малопольське воєводство, Республіка Польща.

Навчання проводитимуться спільно з гірськими рятувальниками Польщі, Чехії та Словаччини в рамках проекту “Розвиток карпатської платформи співпраці гірських рятувальників”, за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Учасники навчань забезпечуються проживанням та харчуванням на період проведення заходу, а також транспортними послугами з Івано-Франківська до Польщі і назад. Анкету для участі можна заповнити за цим посиланням.

Тематика навчань:
1) практичні пошуково-рятувальні операції на місцевості з використанням спеціального пошуково-рятувального обладнання: GPS-супутникових навігаційних систем, системи Galileo; спеціалізоване програмне забезпечення для розвідувальних робіт;

2) психологія в пошукових роботах (стратегії зниклих безвісти за класифікацією KELLEY, використання моделей пошуку зниклих за Р. Коестром, метод “велосипедного колеса”); методи визначених областей пошуку; управління людьми – інструктаж та підведення підсумків; місцерозташування бази пошуку тощо;

3) способи та методи єдиної мережі комунікації; використання сучасних інноваційних інформаційних технологій ( додаток “Ratunek”, системи GIS тощо).

Відбір кандидатів здійснюватиметься конкурсною комісією ГО “Гірський рятувальний центр” за результатами двох турів – на основі поданої заявки та інтерв’ю. Додаткова інформація щодо необхідного спорядження та інших умов участі буде повідомлена після оголошення результатів відбору.

Термін прийому анкет – до 14 жовтня включно.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...