Гірський гід доводить, що світлина Мохнацької “з вершини Евересту” – фотошоп

Автор: Костинюк Олександр

04 Чер, 2021 13:00

Гірський гід доводить, що світлина Мохнацької “з вершини Евересту” – фотошоп

Чернівецький журналіст і гірський гід Олексій Пономаренко заявляє, що світлина з вершини Евересту, яку Христина Мохнацька публікувала як доказ кілька днів тому, – фотошоп. 

Читайте також: Франківка за понад 100 тисяч партнерських доларів вирушає на Еверест за рекордами (ФОТО)

Як відомо, першого червня жінка повідомила про вихід на гору одному з основних спонсорів – університету Короля Данила, також відповідне повідомлення про сходження було опубліковано на сторінці її компанії Nova Gora.  Інші українці, котрі “штурмували” Еверест цього ж дня, заперечували вихід Мохнацької на гору.

Після цього франківка зазначила, що її “настільки принизили, що я вже і сама не вірю в це все”, – але запевняла, що таки вийшла на Еверест, і показала світлину (ФОТО), пише “Галка”.

Третього червня чотириразовий виходець на Еверест з України написав “відкритого листа” Мохнацькій та запропонував їй свою допомогу у доведенні факту її “штурму” гори. Та вже вранці четвертого червня франківка зізналася, що не змогла зійти на вершину – “залишалося 15-10 метрів до неї”.

Журналіст і гірський гід Олексій Пономаренко на своїй фб-сторінці доводить, що світлина з вершини Евересту, яку Мохнацька публікувала кілька днів тому як доказ – фотошоп:

“Отже, все нарешті з’ясувалося, Христя придумала байку про героїчний порятунок шерпи, у якого не було чаю і боліла голова, і ніби не дійшла до вершини 10 метрів. Зараз її сторінка чи видалена, чи заблокована. Але уважний читач спитає, а що ж тоді за фото з вершини вона публікувала як доказ? Я обіцяв вам довести її шахрайство, і я виконую обіцянку. Зліва оригінал фото від її шерпи, праворуч фотошоп від Христі як доказ вершини. Але вони ідентичні…

Люди, завжди говоріть правду, бо інколи можна заплутатись в своїй брехні, і зганьбитися на увесь світ, і навіть казка про порятунок шерпи не врятує… У першому коментарі будуть виділені деталі на фото, там усі тіні співпадають і деталі. Єдине вона спєцом розмила фотку щоб не видно було фотошоп”.

Зокрема, Пономаренко акцентує увагу на затяжці рукавички лівої руки та на те, як падає тінь:

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 6
  • like
6
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...