Глава арабської спільноти закликає затримати ще чотирьох фігурантів справи про розбещення школярки, та не сприймати всіх арабів як злочинців

Автор: Турій Роман

15 Січ, 2016 11:05

Глава арабської спільноти закликає затримати ще чотирьох фігурантів справи про розбещення школярки, та не сприймати всіх арабів як злочинців

Як повідомляла “Галка” раніше, 14 січня двох студентів з Йорданії затримали в Івано-Франківську у підозрі за статеві стосунки з неповнолітньою школяркою.

Читайте також: Представник арабської общини в місті розповів своє бачення інциденту з іноземними студентами у центрі міста

До того ж у й так гучний скандал навколо цієї історії додався ще один пункт – правоохоронці інкримінують вже затриманим на два місяці студентам ще й згвалтування дівчинки, хоча раніше йшлося, що вона мала з ними добровільний інтим.

Напередодні “Галка” поспілкувалася про розвиток ситуації з главою арабської общини в місті Фуадом Аліві.

Перш за все він повідомив, що готовий долучитися до розкриття злочину у співпраці як зі слідством, так і громадськими активістами. Водночас чоловік закликає не кидати тавро злочинців на всіх арабів, які живуть в Івано-Франківську і люблять це місто. Він нагадав — багато з арабів, як і він сам, пов’язали своє життя з Україною, мають тут сім’ї, виховують українських дітей і навіть допомагають АТО, хоч і не вважають за потрібне цим хвалитися.

“На цій планеті є одна країна – Земля, і тут є одна нація – людина. Як сказав Ісус, і наш Мухаммед – що ми всі однакові. Нема різниці – колір шкіри чи релігія, головне – щоб був людиною, і любив інших, а не ненавидів за колір шкіри чи відрізняв ще якось. Не всі як один”, – каже чоловік.

Також він розповів, що прибув до йорданців невдовзі після їхнього затримання. Каже, полісмени спершу висунули звинувачення лише у розбещуванні неповнолітньої. Однак згодом додали статтю “згвалтування”.

“Я бачив матеріали справи, покази потерпілої – там і слова немає про згвалтування. Ніхто не пояснив, звідки це взялося”, – каже Фуад.

Та найбільше більше запитань у Аліві до самого затримання. Адже з тих же показів потерпілої побачив, що вона розповіла правоохоронцям про стосунки з шістьма іноземцями – двома у Тернополі, і чотирма у Івано-Франківську. Чому заарештували лише двох – неясно.

“Я взагалі не розумію, чому поліція одразу не заарештувала фігурантів справи у Тернополі, коли там знайшли потерпілу і її подругу. Це дало змогу тернопільським студентам втекти. Ніхто не знає, де вони зараз. Але в першу чергу мали б у них спитати”

Фуад підозрює, якщо причетність вже затриманих студентів до злочинів під сумнівом (адже вони згідні на будь-які експертизи, аби довести свою невинність), то інші двоє студентів університету Нафти і газу з Іраку, які фігурують у справі, ймовірно мали інтим з школяркою. Принаймні ці думки у нього виникли після того, як хлопці не повважали за потрібне зустрітися з главою арабської общини.

“Я готовий співпрацювати, щоб їх зловити. Вони від мене тікають. Не вважають за потрібне спілкуватися. Але де я їх знайду? Не прийду в університет і не заберу звідти. Можливо вони вже й не в Україні. Закликаю, аби затримали усіх причетних до справи — і в Івано-Франківську, і в Тернополі”, – додав Аліві.

У зв’язку з цими заявами Фуада Аліві “Галка” звернулася за додатковими роз’ясненнями до обласної поліції та прокутартури….

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...