Глава УГКЦ освятив будівництво нового храму в Бурштині

Автор: Людмила Баран

04 Aug, 2014 10:47

Поділитись публікацією
Глава УГКЦ освятив будівництво нового храму в Бурштині

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, 3 серпня освятив наріжний камінь для будівництва храму сестер Воплоченого Слова в Бурштині Івано-Франківської області.

«Ми щойно заклали і благословили наріжний камінь для будівництва нового храму. Деякі невіруючі, дивлячись на те, що ми зробили, запитують себе: “В Україні такий скрутний час, навіщо починати будівництво нової церкви? Ці кошти можна вкласти в щось більш практичне”. Але ми, віруючі, кажемо, що наріжним каменем усього Всесвіту і кожного людського життя, усякої держави є Господь Бог”, – наголосив Глава УГКЦ,  звертаючись до присутніх, передає Департамент інформації УГКЦ.

“Наріжним каменем, якого відкидали і відкидають, є Ісус Христос… Той, хто опирається на нього, може збудувати будь-що. Особливо в непевний час нам необхідно мати наріжний камінь, на якого можна опертися, і серед моря різного невідомого і непевного знайти щось вічне та непорушне», – продовжив Святослав.

На завершення промови він подякував усім, хто «зробив крок у вірі і почав будову цього святого храму, і тим, хто підтримав цю справу».

наріжний камінь2