Годують нас волонтери, озброюють терористи, при відступі кидають кулемети, гранатомети, а от автоматів не вистачає – боєць батальйону «ОУН»

Автор: Турій Роман

08 Sep, 2014 08:41

Поділитись публікацією
Годують нас волонтери, озброюють терористи, при відступі кидають кулемети, гранатомети, а от автоматів не вистачає – боєць батальйону «ОУН»

«Ми взяли мисливські карабіни і поїхали на Схід. Одразу знайшли порозуміння з військовим і власне місце на передовій. А далі – все просто. Бій – трофеї, бій – трофеї, бій – трофеї. Коли падлюки тікають, вони кидають на полі бою все, що важко нести. Кулемети, гранатомети, ящики з набоями, своїх поранених і загиблих. Їхніх поранених ми перев’язуємо, їхніх загиблих – віддаємо землі, а їхніми кулеметами і гранатометами – озброюємося», – про це розповідає заступник командира батальйону «ОУН» Борис Гуменюк.

Читайте також: У Франківську визначили переможців обласного літературного конкурсу "Поезія єднає" (ФОТО)

За його словами, єдине, чого бойовики майже ніколи не кидають, – це автомати, тому брак автоматів у батальйоні відчувається дуже гостро.

«Годують і одягають нас волонтери з усіх куточків країни, інакше кажучи, український народ, озброюють нас сепаратисти, інакше кажучи, ми відбираємо зброю у ворога. Тож ми сподіваємося, що українська держава, за яку, власне, ми тут усі стоїмо, зверне на нас увагу і дасть нам зброю, якої нам катастрофічно бракує. Шановний Петре Олексійовичу! Ані зарплата, ані статус учасника бойових бій нас не цікавить. 300-400 автоматів – це все що ми просимо», – говорить Борис Гуменюк.

Окрім того, він відзначив, що терористи-окупанти порушують режим перемир’я.

Теги: