Голи іванофранківців вивели збірну України в 1\4 фіналу футзального Євро (ВІДЕО)

03 Feb, 2018 08:44

Українці змогли вирвати перемогу після двох пропущених м’ячів.

Пізно ввечері другого лютого в столиці Словенії збірна України з футзалу змогла обіграти команду Румунії. Старт зустрічі вийшов не на користь українців. У середині першого тайму вони вже пропустили два м’ячі. Однак за кілька секунд до перерви після пасу іванофранківця Петра Шотурми забив інший вихованець прикарпатського футзалу Тарас Королишин – 2:1.

У другому таймі національна збірна взяла гру під свій контроль, і до середини двадцятихвилинки змогла відновити паритет. Зустріч йшла до нічийного завершення, та красиву крапку у грі за 19 секунд до фінальної сирени поставив гравець “Урагану” Петро Шотурма, котрий після довгого пасу прийняв м’яч і забив у пусті ворота суперника – 2:3, інформує “Галка”.

Перемога достроково гарантувала Україні вихід з групи в 1\4 Євро-2018. З першого чи другого місця, стане відомо у неділю, під час гри з Португалією.