Голлівудські акторки заробляють на мільйон доларів менше, ніж актори – дослідження

Автор: Зелінська Таня

16 Вер, 2019 11:51

Голлівудські акторки заробляють на мільйон доларів менше, ніж актори – дослідження

Це показало дослідження британських та американських економістів.

Акторки в Голлівуді в середньому отримують на 1,1 мільйона доларів менше за роль, ніж їхні колеги чоловіки, які мають такий самий досвід, пише The Guardian з посиланням на дослідження британських та американських економістів.

Дослідники з університетів Хаддерсфілд, Ланкастер та університету Вісконсіна проаналізували зарплати 246 акторів та акторок, які знялися у 1343 фільмах між 1980 і 2015 роками.

«Ситуація у 2015 році майже така сама, якою вона була 1980 року. Немає жодних ознак покращення, – каже Софія Ізкуердо Санчез, дослідниця університету Хаддерсфілд. – Ми очікували виявити різницю в зарплатах, тому що так багато акторок піднімають це питання. Але ми були здивовані, що різниця аж настільки велика, особливо коли мова йде про акторів та акторок найвищого рівня».

Дослідники з’ясували, що сім з 10 найпопулярніших бойовиків 2018 року також не задовольнили критерії гендерної рівності в оплаті праці акторів. Чоловіки отримували в сердньому на 1,8 мільйона доларів більше, ніж жінки. Така нерівність характерна також для інших жанрів.

Різниця в зарплатах акторів і акторок стає ще більшою з віком. З дитячого віку до середнього вона залишається на рівні 1 мільйона, а після 50 років – сягає 4 мільйонів за одну стрічку.

Джерело

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...