Голлівудський актор та музикант Стівен Сіґал виступив у Криму і підтримав сепаратистів

Автор: Вадим Войтик

11 Aug, 2014 07:16

Поділитись публікацією
Голлівудський актор та музикант Стівен Сіґал виступив у Криму і підтримав сепаратистів

У суботу Сіґал та його блюз-команда виступали на шоу байкерів у Севастополі, де базується російський Чорноморський флот.  За повідомленням агенції «РІА Новості», Сіґал заявив, що приїхав до Криму, тому що музика об’єднує людей. 

Як повідомляють міжнародні ЗМІ, сцена під час виступу  Сіґала  була декорована прапором проросійських сепаратистів в Україні. За повідомленнями, у кутку сцени висів синьо-червоно-чорний прапор угруповання «ДНР». А шанувальники під час концерту махали російськими триколорами і прапорами сепаратистів.

Стівен Сіґал потрапив під шквал критики після того, як у березні підтримав анексію Криму. Через це йому відмовили в участі в Естонському фестивалі блюзу цього літа, – нагадує Радіо Свобода.

У березні в інтерв’ю російським ЗМІ Сіґал заявив, що бажання президента Росії Володимира Путіна захистити росіян у Криму є абсолютно резонним.

Анексія Росією Криму та її підтримка бойовиків на Донбасі стали причиною запровадження низки санкції Заходу проти Росії. Росія свою причетність відкидає.

Теги: