Голос соцемереж: що франківці думають про депутатський захист християнської етики у школах

Автор: Єва Жасминова

25 Лют, 2020 21:06

Поділитись публікацією
Голос соцемереж: що франківці думають про депутатський захист християнської етики у школах

Як писала “Галка” раніше, Франківські депутати хочуть, аби в школах було більше духовності. Звернулися до Президента.

Під час засідання сесії міської ради 25 лютого депутати озвучили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Франківські депутати занепокоєні що Українська держава до сьогодні так і не визначилася з державною стратегією розвитку розвитку підтримки сім’ї. Така стратегія, на думку, депутатів повинна базуватися на: “Загальновизнаних в Україні духовно-моральних цінностях і природному розумінні сім’ї та шлюбу як законного союзу чоловіка та жінки, що обумовлює народження і виховання дiтей, забезпечує природне наступництво поколінь і демографічний розвиток народу України”, – йдеться у зверненні.

“Щоб не втратити незалежність, збудувати міцну державу, зберегти святий обов’язок перед минулими поколіннями українців, які залишили нам у спадок любов до України, вивірені часом і випробуваннями кращі риси національного характеру міська рада закликає, щоб у Києві підтримати” наступне:

– провести парламентські слухання щодо реалізації програми християнського виховання в Україні;

– запровадити вивчення предмета «Основи християнської етики» у закладах освіти України;

– сприяти фаховому зростанню педагогів, які забезпечують викладання предмета «Основи християнської етики»;

– забезпечити інтегрований підхід щодо формування християнського світогляду при викладанні предметів природничого спрямування.

Після короткого обговорення, депутати погодили вказане звернення. Новина викликала жваве обговорення у соціальній мережі Фейсбук. Нижче наводимо коментарі франківців з фб-сторінці “Галки” та спільноти “Франківські теревені”.

Swetlana Martinez Бо франківські депутати вирішили проблеми з дорогами, охороною здоров’я, екологією…. і тепер взялися не за харчування в школах, а за викладання християнської етики.

Evgenia Kobeleva Не треба вмішуватись у вірування!

Hanna Danile от ціх від дітей треба подалі тримати

Andy Solo Побільше віри !!!в університети ,школи ,садочки !!при народженні в роддомах теж віру.По тв крутити лиш служби Божі ,по радіо теж !!!))) Будемо фанатиками

Ольга Федчишин ХРИСТИЯНСТВО ЦЕ ВИСОКА МОРАЛЬ І ДУХОВНІСТЬ.ВУКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ ЦЬОМУ ПИТАННЮ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ УВАГИ ПРИДІЛЯТИ.

Наташа Рипновська В школі треба приділяти увагу наукам. А виховання нехай залишиться для дитячих садків та батьків.

Костянтин Табакаєв Зовсім вже дах протікає! Україна – світська держава, і нав’язувати якісь релігійні уподобання неприпустимо!

Оксана Заволічна Подивіться, навіть у неділю в церквах мало дітей.Для чого насильно впихати християнство?

Василь Возняк Чудова ідея! Думаю, що про християнство мають розповідати дітям у школах.

Nadija Maksimova ні депутати а я сама буду вирішувати треба це або ні моїм дітям!

Igor Kovaluk Я і не думав ,що в Франківську проживає скільки нечисті!Що поганого вчить церква?Не вбий ,не кради,люби ближнього!Це вже не модно!Що тоді в моді????Наркота!Насильство?

Наташа Рипновська У нас в країні ВІРОТЕРПИМІСТЬ. І не можна виділяти одну релігію з поміж інших. Тому я за релігієзнавство. Предмет на якому дітям розказуватимуть про всі релігії.

Roman Pylypiv Ще пару церков і хрестів треба на кожній вулиці.Замало.

Lesya Pavlyuk Я проти того,щоб моїх дітей зомбували релігійними казочками