Голос соцмереж. Чи хочуть франківці легалізації самогоноваріння

Автор: Костинюк Олександр

03 Nov, 2019 16:28

Поділитись публікацією
Голос соцмереж. Чи хочуть франківці легалізації самогоноваріння

Деякі іванофранківці підтримують скасування відповідальності за самогоноваріння, проте є і ті, хто скептично налаштовані та навіть категорично “проти”.

Читайте також: "Розвиток бізнес сектору України": у Франківську стартував Міжрегіональний економічний форум (ФОТО)

Як раніше інформувала “Галка”група депутатів фракції “Слуга народу” зареєструвала законопроєкт про скасування адміністративної відповідальності за самогоноваріння. Серед них і прикарпатський нардеп Ігор Фріс (84-ий виборчий округ). Текст законопроєкту на сайті парламенту відсутній.

Наразі згідно зі ст.176 Кодексу про адміністративні правопорушення, виготовлення самогону без мети збуту карається штрафом від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51-170 гривень).

“Норма стара та непрацююча. Тому прибрати – добра справа. А ось за продаж сурогату варто відповідальність якраз збільшити”, – пояснює народний депутат Ігор Фріс.

Франківці висловили багато думок стосовно цього питання: хтось однозначно “за” легалізацію варіння самогону, а хтось – категорично “проти”. Нижче наводимо кілька позицій, озвучених ними в соцмережі Facebook.

Валерій Генсіцький Молодець!

Світлана Джоголик Оце вже по-дорослому! Оце – справжній прорив!

Ольга Семененко Маячня якась.. (((

Олег Бевський Якраз те, що потрібно для сільських виборців Фріса. Типу, ми у вас землю заберем, але дозволимо самогон гнати. Гарний обмін, чоловіки будуть задоволені.

Дмитрий Мельниченко Це дуже добре, бо в магазинах дуже мало якісної горілки. Кількість виробників спирту зменшилася, а виробників алкогольних напоїв збільшилася. І з чого штампують скільки алкогольних виробів???

Viktoriya Viki Це добре. Менше буде підроблених горілок продаватися і, може, перестануть ціни на алкоголь рости

Myakus Jurij За кордоном самогон продають у супермаркетах. І ніхто не вмирає. Робіть якісний продукт. Платіть податки. А покупець сам вибере що до вподоби. У кого ліпше, той і виграє.

Nazarii Kuzemka Давайте будемо відверті, а кого ця відповідальність зараз стримує???

Oleg Kodak Те, що не можна побороти, потрібно очолити, та збирати податки в казну держави)

Євген Миколайович Нарід треба споїти! Стара совкова методика!

Макс Великий Самогон не легалізують, бо матимуть збитки ті, хто заробляє на алкоголі. А у нас алкоголь і тютюн дають великі прибутки. Шкода, бо є умільці, що в домашніх умовах готують краще за завод, а ще багато пальоних підробок.

 

Теги: