Голос соцмереж: чи потрібен місту “Ашан”?

Автор: Єва Жасминова

31 Лип, 2019 19:39

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: чи потрібен місту “Ашан”?

Як інформувала “Галка” раніше гіпермаркет “Ашан” планують відкрити в Івано-Франківську.

«Ашан» («Auchan») – одна з найбільших торгових мереж світу – приглядається до Івано-Франківська.

Інформація про це поки що неофіційна. Ці меседжі перейшли із розряду пліток у категорію планів, близьких до реалізації. Відоме навіть імовірне місце розташування майбутнього «Ашану» – на базі колишніх секцій заводу «Позитрон». Між двома діючими торговими центрами – ТРЦ «Велес» та «МЕТРО».

Жителі Івано-Франківська вже висловили свої думки з цього приводу у соціальних мережах. Декому така ідея подобається, інші ж проти.

Елена Соколовская пише “Мені подобається Ашан, і дуже зручно в одному магазині по доступним цінам робити покупки. Дуже великий вибір товарів.”

Lilija Tereshenko пише “Хотіли б чистоти в магазинах і якісного обслуговування з якісними продуктами.”

Юля-Юличка Король пише “Ні. А для чого? Хіба у нас мало маркетів?”

Олег Степовий  пише “В Ашані є все. ВСЕ! І вибір цього всього значно ширший. Тобі не треба за чимось їхати в АТБ, а після ще в Сільпо і Метро чи просто на ринок. Черги? Інколи вони є, але вони дуже швидкі. Якість продуктів, якщо говорити про овочі, значно краща.  Ну і для лінивих. Робиш заявку на сайті. Сплачуєш 50 грн. І у вказаний тобою час твої продукти у тебе під дверима”

Юра Якубовський пише “Містянам буде зручно. Більшість людей закуповується у себе біля дому. А так вибір франківців збільшиться”

Nadiya Lapchak пише “Не треба. Є вже АТБ, Сільпо і багато інших, а сервіс нульовий. Коли дивлюсь біля Сільпо по вул Мазепи на бомжа що напів голий і ноги облиті кетчупом з бутилкою, то туди заходити не хочеться. А основне звернення до адміністраторів і охорони нічого недає. Так що як можна в такий заклад заходити.”

Надія Вікторівна пише “Ні! Краще Бедронку)”

Ihor Pysmennyi пише “Немає нічого особливого. Ліпший звісно більшості маркетів, але…
Давайте Novus краще, ціни вищі більшості торгових мереж, але якість, якість і свіжість продукції!”

Андрiй Тiрон пише “Велика кількість гіпермаркетів позитивно вплине, в першу чергу для людей, через саму ж конкуренцію маркетів між собою та їхню боротьбу за покупця і як наслідок більше дисконту…”

Mykola Iasinskyi пише “Я не проти, але будувати його в близькозьті інших торгових центрів, це як на мене безглуздя!!! Будувати потрібно там де ще не має торгового центра, десь в протилежному кінці міста!!!”

Артем Эрлих пише “Ви всі забуваєте про робочі місця. І те, що такі гіганти (на відміну від більшості дрібних магазинів) справно платять податки.”

Ткачук Олександр пише “Буде знову 5 кас працювати з них буде одна як в Фуршеті , або буде кас 10 і також працювати буде 3 або … ось так воно і буде як зараз є у всіх супер і тд маркетах”

Liliya Kurtshak пише “Хороша мережа магазинів, і ціни доступні. Якість товарів гарна. В Києві лише в Ашані роблю покупки. І, до речі, майже всі каси працюють. І про робочі місця: це можливість для сотень людей знайти роботу.”