Голос соцмереж: чи зможуть франківці ставати у черги на зупинках

Автор: Єва Жасминова

09 Лис, 2020 19:03

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: чи зможуть франківці ставати у черги на зупинках

Як інформувала Галка раніше, міський голова Руслан Марцінків попросив франківців навчитися формувати черги на зупинках громадського транспорту. Як до такої новини поставились містяни, та чи реально це виконати на практиці?

9 листопада під час відео ефіру у Фейсбуці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до громади з проханням навчитися цивілізовано та організовано очікувати і заповнювати автобуси у час карантинних обмежень – коли можна їхати лише сидячим пасажирам

“В ранішній період і вечірній, хочу попросити, щоби ми, як у великих містах, формували на зупинках черги. Будь ласка, дайте можливість сьогодні уникнути тих питань, які задають масово у ЗМІ, на прямих ефірах. Давайте навчимося формувати черги”, – сказав Марцінків.

Міський голова не пояснив, за яким принципом можна формувати черги на зупинках. Зокрема у тому випадку, якщо кілька автобусів їдуть в одну точку.

Деякі жителі міста сприйняли це прохання позитивно, і вважають такий порядок речей правильним в даній ситуації. Проте є й такі, хто не погоджується із пропозицією формувати черги. На думку цих франківців, потрібно просто запустити більше автобусів на маршрути, аби всі могли поміститись, не чекаючи транспорту.

Галка зібрала для вас найцікавіші коментарі користувачів соціальної мережі Фейсбук та підписників нашого видання з цього приводу.

Олександр Яницький Ідея непогана. Але для її втілення спочатку необхідно зробити на зупинках (особливо на тих, де багато різних маршрутів) які небудь розмітки, щоб людина чітко знала, що саме тут, наприклад, зупиняється 34-й, а ось там, за п’ять метрів, 28-й. І змусити водіїв дотримуватись цих міток (щоб люди не бігали за тим автобусом).
Наталія Поліщук Черга дійсно потрібна, але й людська совість теж, Лиш 41 – шим автобусом можна з Позитрону доїхати до онкодиспанс.та цвинтарю, люди розуміючи це сідають проїхати 1-2 зупинки, бо безкоштовно, а людині які необхідно добратись до кінцевих зупинок треба їхати на таксі. Тому, люди, будьте людьми, пройдіться пішки якщо це не далеко, буде ще й користь.
Ariadna Ayuroff Ми в свою чергу попросимо збільшити кількість автобусів у час пік, тому що нереально стояти і чекати годинами, щоб сісти, не літо..
Уляна Олійник Цілком слушно!В цей непростий час потрібно самоорганізовуватись. А в транспорті можна робити оголошення про необхідність дотримуватися черги на зупинках
Олександр Атаманюк Ідея нормальна,для зупинки, де зупиняється один маршрут, але так зразу і не згадаю де в нас є такі зупинки. На ‘мультимаршрутній’ зупинці не уявляю як то реалізувати
Evgenia Kobeleva необхідно добавити машин для перевезення в першу чергу ранком та в кінці робочого дня.
Тетяна Данилюк людям пенційного віку бажано обмежити пересування транспортом лишній раз застерегти себе ненаражатись на небезпеку виходити тільки по необхідності в аптеку чи за продуктами
Віра Вацеба Коли прийде зима,не дуже постоїш в черзі
Богдан Карп’як По вуличному радіо потрібно нагадувати.
Geoffrey Pyatt Хороша традиція, яка давно є в Києві
Віка Вікторія І ще було б дуже добре, як би наші матусі своїх діток тримали на колінах, а не садили поруч себе….. Все ж таки звільниться місце для іншої людини. Будьмо людьми
Ірина Данилик Нехай пенсіонери не їздять, хоча б в години пік. Нехай їздять люди, які мають документ, що вони їдуть на роботу. Вони і повинні формувати чергу.
Andriy Alexander Щоб було цивілізовано, надайте стільки транспорту, скільки вимагає попит, і не буде проблем взагалі ! В першу чергу зробить цивілізовано! Звичайно це все, до управління транспорту
Вікторія Димид Враховуючи що транспорту не вистачає черга не покращить ситуації, бо в такому випадку виходить і дітям, і з візочками, і пенсіонерам прийдеться годинами чекати а пішки ходити навіть одну зупинку далеко не всі спроможні і здорові, тим паче скоро похолодає, вже мова про те що з пересадками в такому випадку хоч не їдь зовсім
Ольга Корягіна Моя мама теж пенсіонер і почала всюди ходити пішки. Корисно, і менше шансів захворіти
Поліна Дідух В інших містах давно в транспорт на зупинці люди ставали в чергу. У нас лізуть один наперед одного, хто нагліший. Це ж справедливо: хто перший підійшов – той першим заходить. Будемо ввічливі один до одного.
Lorina Derevianko У великих містах люди давно так чекають на транспорт і це є правильно. А в нас автобус беруть ” штурмом”!
Світлана Бондаренко Такі черги в Києві на маршрутки були ще 10ть років тому… І коли, я, дич з Франика приїхала… і в Академгородку це все побачила, і дійшло, що треба в чергу:) я…чесно…була офігівша:) Зараз в нас, коли приходжу на зупинку і запитую хто крайній-народ на мене дивиться так, як десять років назад я дивилась на людей в Києві:).
Марія Яневич В такий складний час добре було би бачити більше транспорту на маршрутах. А то таке враження, що з’їзджають, особливо вечором, коли не вигідно їм.
Таня Гончарук На жаль ,нашим людям треба на кожну зупинку призначати людину,яка буде «регулювати» цей процес
Лидия Попова А працюючі пенсіонери як мають про це повідомляти і мати право на поїздку?
Ruslan Pronych Там , де до зупинки підїздить два і більше автобуси , треба поставити таблички з номерами маршрутів . Бо по іншому буде хаос … люди стануть в одну очередь , тут наближається автобус і очередь “розпадається” , бо комусь треба той маршрут , а комусь він не підходить …
Dima Dicevich І щоб приватним перевізникам заборонили стоячих брати
Добре було б зробити черги на зупинках, але люди все одно не будуть цього робити, бо є “наглі люди, які не зважаючи на вік і стать людини, будуть проштовхуватися вперед щоб першому зайти, поки є сидяче місце, щоб не стояти, ” , ” ті кому терміново потрібно, бо запізнююсь, “і ті які зранку їдуть на роботу”, діти які їдуть з навчальних закладів, а особливо школярі, дуже хотілося б щоб був порядок, але нажаль..

Юля Таран Після 21.00тіки тролейбуси їздять..чому на Хоткевича нема чим добратися?

Ната Середюк Це було правильно я на 12 годину не можу попасти в автобус і не встигаю на роботу
Лидия Попова Безперечно потрібно дотримуватись черги. Але треба, щоб на великих зупинках, як вокзал і т.п. певний автобус зупинявся на певному місці, щоб за ним уся черга не бігала.