Голос соцмереж: чому на думку франківців зросла захворюваність на COVID-19

Автор: Єва Жасминова

06 Nov, 2020 18:50

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: чому на думку франківців зросла захворюваність на COVID-19

Як інформувала Галка раніше, на Прикарпатті за останні дві доби зафіксували коронавірусний “рекорд”.  Понад пів тисячі нових хворих на Франківщині сьогодні вранці, а ще вчора було 474 хворих.

Що думають франківці про таку кількість нових хворих, та які причини стрімкого зростання захворювання серед містян. Деякі прикарпатці у групі “Франківські теревені” написали, що все йде природньо, вірус поширюється з геометричною прогресією, а дехто вважає, що містяни “розслабились” та не дотримуються соціальної дистанції та маскового режиму.

Нижче Галка зібрала для вас найцікавіші коментарі користувачів мережі Фейсбук з цього приводу.

Инна Гнып Кажуть, хтось кажана з’їв у Китаї)
Алла Лук’янчук Те, що безсовисні вперті істоти не хочуть правильно вдягати маски в транспорті та громадських місцях. Щоб їм носи відсохли!
Іра Закала Недотримання карантинних норм; бурні гуляння днів народжень, весіль, а також відсутність(повна)контролю в школах- температури ніхто жодного разу не міряв, хворі діти безперешкод ходили до школи; замовчування хвороби вчителів; безвідповідальне ставлення людей до самої хвороби; робота дискотек, передвиборчі ярмарки та гулянки і т.д
андрей кука Завершення виборів, тепер люди не потрібні
Svitlana Stetsenkoта нічого не спровокувало) все йде природньо, вірус поширюється з геометричною прогресією. Біда не в тому. Біда в тому що мед система в нас в повній сраці і сама ж поширює той ковід. Бо хворих відправляють робити аналізи в живих чергах, на рентген в черзі, потім забрати результат і піти в лікарню бо швидкі не їдуть
Rostislav Suprun Недолуге керівництво, бариги, невигідно було, щоб вірус побороти.(відмиваються шалені гроші, продажа масок, медикаментів, один тест чого вартує) коли країна в карантині набагато легше управляти сірою масою.
Inga Jasper надмірне тестування та сезон ГРВІ. Ніякого росту захворюванності на ковід немає.
Вольдемар Чопик крики свідомих мешканців, що то все вигадки і намагання впихнути дітей у школи – бо так батькам зручніше, навіть всупереч здоровому глузду
Леся Кіндрат Абсолютне недотримання карантинних правил і те, що багато людей взагалі не вірить у коронавірус. От і маємо
Ігор Волощук Період року, вологість і затримка тоді мала десь відігратися
Stas Stan Manyk недотримання гігієнічних норм і правил дотримання карантину
Volodymyr Mulyk Збільшення кількості тестів
Андрій Татарин Влада все кинула на відповідальність людей і зробили людей винними! А самі нічого не зробили для покращення лиш крім як позаганяти по домах!
Olexandr Nartov Відсутність гурту “Хамерман знищує віруси”.
Mariya Duthak Маски під носом,весілля,п’янки – гулянки… Все це було і влітку,але такого росту захворювання не було. Думаю зараз сприяє погода,яка завжди зпровоковує сезонні захворювання. Похолодало, імунітет слабенький і т.д.
Тетяна Устинська Давно з вертольотів не кропили місто, от зараза і гуляє)
Ryzha Natalia психосоматика
Галя К. Інформаційна війна
Наталія Герега Ріст захворюваності на ковід спровокувала безвідповідальність і безпечність людей на всіх рівнях, тотальна брехня і грошелюбство.
Natalia Romanovna Байдужість суспільства.
Леся Леся Сезонно росте захворюваність на грип, коронавірус це і є грип…І навіть якщо б люди дотримувалися маскового режиму і соц,дистанції-нічого б не змінилося.. Люди без імунітету, що й не дивно-живуть на макаронах і хімічній курці
Андрей Мацола Цей вірус саме в 2020 році себе проявив, тоді, коли по всьому світі йдуть вибори президентів та інші політичні події. Якось то дуже дивно , якщо чесно, може то збіг, а може й ні..
Роман Кочержук Лікарі, бо коли я захворів ще у липні пропав нюх, смак навіть не хотіли направити мене на тест, я правда зробив сам за свої гроші тест підтвердився, а дальше ще цікавіше, кожні два, три дня ходив у поліклініку відмічатися, правда слухали і температуру провіряли.
Галина Лазарович Літання літаків, які розпилювали вірус. Прогноз погоди не можуть спрогнозувати, а тут рік наперед знають, що буде друга хвиля захворюваності на ковід, треба добре дурним бути, щоб цього не розуміти.
Julia Kruvorychko Звичайна математика. Якщо хоч один хворий заражає хоч одну іншу людину, то чим більше хворих тим більший приріст захворівших, звичайна математична прогресія.
А додайте сюда сезонне ГРВІ яке нікуди не ділося.
Yana Pykalo Менталітет наших людей, не зміниш.. дальше нема смислу продовжувати.
Serhii Jusvac Фейковість пандемії збільшила кількість заражень
Леся Леся Ще пару є ідіотів , які не вірять . Значить вірус ще не до всіх прийшов. Ждіть на всіх вистачить. . Часу ще багато
Dmytro Yamborchuk Громадський транспорт (пижики)
Viktoria Legoniak наразі почалась сезонна застуда. Але знаючи наших лікарів все списують на епідемію
Василь Васильович Якщоб не доплачували лікарам за корону, ніякого зростання не було б
Olga Radchenko Відсутність тестування, розкрадання людських грошей, зібраних у ковід-фонд, недостатня підтримка/її відсутність медиків, лікарень. Дурниці з першим карантином, через які люди втратили пильність і довіру до потреби загальних дій профілактики
Сергій Івченко Массони у всьому винні!
Мила Люда Думаю, що школа. Більшість дітей переносить безсимптомно, спілкуючись в закритому насиченому кабінеті (як би маски не вдягали-їсти на перерві з ними не будуть) вірус переходить з дитини до дитини ну і звичайно в домівки.
Петро ПетриненкоЗміна інтерфейсу фейсбуку. Через новий дибільний дизайн люди менше сидять біля компів і більше тусуються на вулиці. Я тепер заглядаю до ФБ разів в 10 менше.
Осінній сезон завжди ”багатий” на застуди. Головне щоб тепер не списували все на коронавірус. А то таке враження, що застудою люди більше не хворіють
Михайло Шкільнюк Кожний з нас, хто недотримується елементарних правил безпеки, які ігнорують масочний режим, збираються разом за столами і тд.
Галинка Волкович Китайці пустили вірус, сами видужали, а ми тепер мучимось
Степан Олексин Людська дурість