Голос соцмереж: що думають прикарпатці про обов’язкове вивчення християнської етики в школах

Автор: Застава Максим

01 Сер, 2020 10:10

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що думають прикарпатці про обов’язкове вивчення християнської етики в школах

Депутати Івано-Франківської обласної ради на сесії 31 липня заявили, що хочуть, аби у школах обов’язково вивчали християнську етику. Жителі області поділилися своїми думками в соцмережі щодо цього.

Наводимо найцікавіші думки користувачів Фейсбук:

Родіон Шевченко Хай тоді депутати складуть іспит з цього вкрай важливого предмета, хто завалить хай на площі перед ратушою в кращих традиціях займеться самобичуванням, інакше вони просто займаються фарисейством і тупим піаром перед віруючими

Вадим Даниловский Нi, не потрiбно. Хто з батькiв вiдчувае, що iхнiй дитинi не вистачає подiбного предмету, може брати з собою свою дитину в недiлю (або в свята) до церкви i власним прикладом навчати усьому найкращому.

Люда Іваніщак-Надрага Так!!! Обов‘язково!!! Діти в теперішніх умовах (новітні технології: телефони, комп‘ютери) зовсім заплутались і не вміють розрізняти що добре, а що ні! У школі вони зможуть знайти відповіді за допомогою Біблійних історій!!!

Надія Маліборська Так і дуже обов’язковий, колись в Радяньський союз нас затуркували казали що Бога не мае ми виросли майже атеїстами , допоможіть нашим дітям та онукам вирости гідними християнинами та патріотами.

Роман Гасько А я б хотів, щоб в наших школах вивчали фізику, математику, біологію та історію! Але то не так цікаво, та й бабцям перед виборами не впариш.

Iryna El Baghdadi Сім’я повинна вчити, а не школа, оскільки приналежність до тієї чи іншої релігії – це справа кожного. А якщо є такий предмет, то може бути як факультатив, а не обов’язковий предмет.

Roman Oliinyk Однозначно ні! Чистого християнства там дітей не вчать, а православ*я чи католицизму. А як щодо представників інших релігій? Це суперечить Конституції!

Василь Сенчук Категорично ні. Лише по бажанню, і в позаурочний час. Наука і релігія – це різні речі.

Андрій Буртик Чим бідніша країна, тим більше починає домінувати релігійна складова

Андрій Фенюк Для цього в церквах Івано-франківська після служби є таке, як катихизація для дітей і дорослих. Там і повинні вивчати і навчатися основам християнської етики. Є люди різних віросповідань. Якщо цей предмет наприклад буде посеред уроків, куди подіти тих дітей котрі не є християнами? Хто викладатиме цей предмет? Я не проти, але є багато але….

Yuliia Kotyk Всі хто так хочуть релігії в школах – уявіть що введуть урок мусульманства чи буддизму, теж тішитись будете?

Вікторія Лагойда Потрібен, тільки без “фанатизму”. Для більш поглибленого навчання є недільні школи.

Veronika Tomachynska Якщо депутати ідуть в супереч Конституції, основного закону України, то їх треба гнати в шию. Банальна гра на почуттях віруючих для залучення виборців….

Зварич Олена Я б ввела фінансову грамотність, конфліктологію, основи психології, вміння робити презентації та власні проєкти – цього не вистачає школярам. Церква – то сімейне діло. Тому й існують недільні школи при церквах. Релігієзнавство – так. Християнська етика – ні.

Русланка Жилін На мою думку краще сформулювати «уроки Релігієзнавства»!Але на них вивчати не тільки одну віру-християнську,а докладно розповідати про всі віри(буддизм,синтоїзм,індуїзм, іслам та інші)і їх суть!Тим самим вчити дітей доброти і терпимості до інших!