Голос соцмереж: що франківці думають про перекриття вулиць через змагання скороходів

Автор: Зелінська Таня

20 Жов, 2019 12:40

Голос соцмереж: що франківці думають про перекриття вулиць через змагання скороходів

У суботу, 19 жовтня, стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ Міжнародні змагання Кубок “Вечірній Івано-Франківськ”. Через це у центральній частині міста перекрили декілька вулиць.

У зв’язку зі змаганнями поліція обмежила рух транспорту на вулицях Незалежності, Лепкого, Франка, Мельника, Бандери, Підгірянки. Громадський транспорт їде в об’їзд. У суботу перекриття тривало з 07:00 до 16:00, а в неділю, 20 жовтня, з 08:30 до 14:00.

Не вперше перекриття у центрі вулиць через змагання викликає обурення серед мешканців, але є і ті, кому перекриття не заважають. Нижче наводимо кілька коментарі від франківців, які були озвучені з цього приводу у спільноті “Франківські теревені”:

андрей кука Пора міняти назву Франківська на “бігова доріжка”, чи пішохідний Франківськ, або спорт комплекс Івано-Франківськ.
Alex Lytvynenko Водії йдуть лісом! Центр міста- не для них.
Оксана Тягур А слабо навколо озера такі змагання проводити?Чи то фішка така в мера – створювати людям проблеми на дорогах!
Halyna Khrystuk Нічого страшного, як деякі водії трохи піднімуть свої дупи і пройдуться пішки.
Ігор Гречаник величезний затор від залізничного мосту по Залізничній.. втрата часу і пального…ДЛЯ СПОРТУ Є СТАДІОНИ.
Любов Гавера Люди-люди, все вам недобре! Роблять щось-погано,не роблять – теж погано!
Igor Kolmakov Для бігунів є стадіон, є міське озеро, а не по місту.
Андрій Шаган Зараз всі пишуть які водії гамнюхи, а вечером або після роботи за баранку і подиміли…)
Руслан Черней На рахунок стадіонів – ви неправі.. Спортивна ходьба на довгі дистанції на стадіонах не проводиться… Тим паче такого рівня… Але проведення такого рівня змагань не означає забити х*р на всіх…
Myron Dmytryk Уявіть, що окрім частини вулиці Незалежності, перекриті повністю Січових стрільців, Грушевського, Франка, Лепкого, Гаркуші, частина Бандери, до Сахарова, від Сахарова Чорновола, Мельника, Коновальця, Гординського. І під’їзди до них. Уявили? Тепер множте на два. Це так минулого місяця був перекритий ВЕСЬ центр Вільнюса, бо там проходив етап кубка Європи з марафону. І такі перекриття в них – норма. Бо місто – це не автобан. І ніхто не скаржиться, що свою сраку кудись довезти не може.
Віра Вакуленко Не тільки водії скаржаться.
Олег Антошкив якби замість змагань проводили “хресну ходу”, то всі би сиділи тихенько і мовчали
галина довбищук Пару років назад їхала потягом Харків -Івано-Франківськ. Сусіди по купе їхали на марафонсьий біг до Івано-Франківська, підсідали в наш поїзд в Києві, Полтаві, Хмельницьку. Слухала я цих людей і мені відкривалися очі. Не за призами вони їхали. Це люди гідні поваги, гідні бути прикладом для нас всіх. Їхнє життя -це рух. Їхали вони на змагання,щоб провірити свої можливості, щоб не впасти через рік на рівень нижче, бо для них життєво важливо “тримати рівень”. А ми повинні брати приклад з таких людей. А якщо Іван, Петро, Микола пройдеться навіть раз в тиждень пішки з Пасічної в центр, то це лише на користь.
Назар Дебенко Що з бігунами, що без них там завжди затори.
Christina Sem Ого, трохи побігали, а люди вже до базару не могли добратися:) Йой, ті бігуни все на світі зіпсували!)) Кожного дня ж центр перекривають!)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry