Голос соцмереж: що франківці думають про півтори мільйона з бюджету на лампадки і штучні квіти

Автор: Єва Жасминова

22 Бер, 2020 12:46

Голос соцмереж: що франківці думають про півтори мільйона з бюджету на лампадки і штучні квіти

Як інформувала Галка раніше,  комунальне підприємство “Міська ритуальна служба” планує масштабну закупівлю лампадок і штучних квітів.

Відповідні аукціони підприємство опублікувало днями.

Так, у ритуальній службі хочуть придбати 130 тисяч 200 лампадок, запасок до лампадок і свічок за один мільйон 193 тисяч 500 гривень.

Також за 216 тисяч гривень планують закупити 58 тисяч 300 штучних квітів, букетів і листя.

Новина викликала жваве обговорення у соціальній мережі Фейсбук. Містяни вважають, що варто на ці кошти купити засоби захисту для медиків та ліки, а також нагадують, що штучні квіти шкідливі. Деякі користувачі сприйняли новину агресивно, людей обурюють такі дії підприємства під час пандемії коронавірусу. Нижче наводимо кілька коментарів франківців з фб-сторінки “Галки” та групи “Франківські теревені”.

Наталія Шиманівська Краще б пожертвували кошти на ліки чи засоби захисту для лікарень… Думаю, що додаткова свічка (про штучні квіти навіть писати не хочу) життя нікому не врятує. А от маска чи експрес-тест цілком могли б зберегти життя чи попередити інфікування.

Iryna El Baghdadi Кому треба ті штучні квіти  тим,хто помер, це точно не допоможе. І лампадки теж. Тільки забруднюють довкілля цим. Може вже пора щось змінити!

Юлія Ковалишин Ми ще живі! Нафіг людям штучні квіти і лампадки!

Роман Мельник Краще ті кошти нехай на медикаменти віддадуть, або апарати для вентиляції легень. Вони вже всіх ховати збираються(((

Марія Кіндратюк Івано Франківська влада реально оцінила можливості нашої медицини, і оперативно виділила місця на цвинтарі!

Galyna Tiushka Для чого штучні квіти? УГКЦ кілька років закликає від них відмовитись, а тут – закупівля 🙁 Якось це ‘не в тренді’

Володя Кушнір Це рiшучi кроки у боротьбi з COVID-19

Наталія Лобур Подуріли,собі ті квіти візьміть,через той пластик купу мусуру,а як на те вже пішло,то померлому потрібна молитва,а не сміття

Aleksandr Kakalets Смисл? кожен хто з родичів їде на могилу привезе те, що вважає за потрібне. Треба тупо відмити бабки???? Краще б території більш привели б в порядок

Ігор Демедюк От тепер у людей почнеться справжня паніка

Александр Маслеев того стане на всіх членів “Свободи”?

Oksana Dzoba Мертвим вже байдуже, а живим ці кошти можуть дуже допомогти…і штучні квіти коли зі всюди кричать про забруднення

Оксана Король Заживо ховають….

Maria Khmeliak І кому цього треба,краще купіть те що потрібно для лікарів це хоть буде потрібне ,а ваші квіти і лампадки це гроші кинуті у прірву.

Le Di Vladimirovna Чорний гумор…краще крематорій побудували би

Леся Леся Штучні квіти??Мало природа забруднена пластиком??Навіщо скільки ритуальної атрибутики??Чекаєте масових похоронів?

Бодя Гнот Я, в шоці. До чого світ котиться? Подуріли геть чисто! Краще людям маски купіть, щоб люди могли вберегтися від всього того. Жах. Просто цікаво, кому лампадки і штучні квіти?

Даша Хома Краще б лікарні забезпечили і медиків😕 а то вже зразу на цвинтар хочуть всіх відправити

Наташка Ромашка Борищак Врозуми їх Боже!!! Невже треба ”заживо”людей хоронити??? Краще б ці гроші потратили на обладнання для лікарень, лікарів, що ви робите, безумці???

Тетяна Гузан В інфекційній лікарні медперсонал потребує засобів захисту, там цілий список. Хай краще їх забезпечать, менше лампадок треба буде закуповувати.

Василь Петлюк А в нас помирати не будуть люди бо ми закупились самогоном, ОБЛОМАЙТЕСЬ!!!! Щоб у вас це все згоріло нахєр сволоти!

Морицан Ольга Морицан Ольга От хто працює на випередження !!!

Марійка Тимків Після цієї статті мене реально в грудях душить злість!!! Добре що тестів немає.. І все решта… Зате шалені гроші на свічки і квіти пластикові які мали б бути заборонені!!! Це ж яка кількість має померти?

Nataliya Yavors’ka Напевно ритуальна служба знає найбільш точну кількість хворих на коронавірус. І дали їм таке завдання.

Наташа Боднарук Для нас усіх напевно. Як гарно про нас дбають.

Оксана Ткачук Наперед порахували скільки помре людей

Olexandra Marchuk Помагає при коронавірусі?

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...