Голос соцмереж: що франківці думають про півтори мільйона з бюджету на лампадки і штучні квіти

Автор: Єва Жасминова

22 Бер, 2020 12:46

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про півтори мільйона з бюджету на лампадки і штучні квіти

Як інформувала Галка раніше,  комунальне підприємство “Міська ритуальна служба” планує масштабну закупівлю лампадок і штучних квітів.

Відповідні аукціони підприємство опублікувало днями.

Так, у ритуальній службі хочуть придбати 130 тисяч 200 лампадок, запасок до лампадок і свічок за один мільйон 193 тисяч 500 гривень.

Також за 216 тисяч гривень планують закупити 58 тисяч 300 штучних квітів, букетів і листя.

Новина викликала жваве обговорення у соціальній мережі Фейсбук. Містяни вважають, що варто на ці кошти купити засоби захисту для медиків та ліки, а також нагадують, що штучні квіти шкідливі. Деякі користувачі сприйняли новину агресивно, людей обурюють такі дії підприємства під час пандемії коронавірусу. Нижче наводимо кілька коментарів франківців з фб-сторінки “Галки” та групи “Франківські теревені”.

Наталія Шиманівська Краще б пожертвували кошти на ліки чи засоби захисту для лікарень… Думаю, що додаткова свічка (про штучні квіти навіть писати не хочу) життя нікому не врятує. А от маска чи експрес-тест цілком могли б зберегти життя чи попередити інфікування.

Iryna El Baghdadi Кому треба ті штучні квіти  тим,хто помер, це точно не допоможе. І лампадки теж. Тільки забруднюють довкілля цим. Може вже пора щось змінити!

Юлія Ковалишин Ми ще живі! Нафіг людям штучні квіти і лампадки!

Роман Мельник Краще ті кошти нехай на медикаменти віддадуть, або апарати для вентиляції легень. Вони вже всіх ховати збираються(((

Марія Кіндратюк Івано Франківська влада реально оцінила можливості нашої медицини, і оперативно виділила місця на цвинтарі!

Galyna Tiushka Для чого штучні квіти? УГКЦ кілька років закликає від них відмовитись, а тут – закупівля 🙁 Якось це ‘не в тренді’

Володя Кушнір Це рiшучi кроки у боротьбi з COVID-19

Наталія Лобур Подуріли,собі ті квіти візьміть,через той пластик купу мусуру,а як на те вже пішло,то померлому потрібна молитва,а не сміття

Aleksandr Kakalets Смисл? кожен хто з родичів їде на могилу привезе те, що вважає за потрібне. Треба тупо відмити бабки???? Краще б території більш привели б в порядок

Ігор Демедюк От тепер у людей почнеться справжня паніка

Александр Маслеев того стане на всіх членів “Свободи”?

Oksana Dzoba Мертвим вже байдуже, а живим ці кошти можуть дуже допомогти…і штучні квіти коли зі всюди кричать про забруднення

Оксана Король Заживо ховають….

Maria Khmeliak І кому цього треба,краще купіть те що потрібно для лікарів це хоть буде потрібне ,а ваші квіти і лампадки це гроші кинуті у прірву.

Le Di Vladimirovna Чорний гумор…краще крематорій побудували би

Леся Леся Штучні квіти??Мало природа забруднена пластиком??Навіщо скільки ритуальної атрибутики??Чекаєте масових похоронів?

Бодя Гнот Я, в шоці. До чого світ котиться? Подуріли геть чисто! Краще людям маски купіть, щоб люди могли вберегтися від всього того. Жах. Просто цікаво, кому лампадки і штучні квіти?

Даша Хома Краще б лікарні забезпечили і медиків😕 а то вже зразу на цвинтар хочуть всіх відправити

Наташка Ромашка Борищак Врозуми їх Боже!!! Невже треба ”заживо”людей хоронити??? Краще б ці гроші потратили на обладнання для лікарень, лікарів, що ви робите, безумці???

Тетяна Гузан В інфекційній лікарні медперсонал потребує засобів захисту, там цілий список. Хай краще їх забезпечать, менше лампадок треба буде закуповувати.

Василь Петлюк А в нас помирати не будуть люди бо ми закупились самогоном, ОБЛОМАЙТЕСЬ!!!! Щоб у вас це все згоріло нахєр сволоти!

Морицан Ольга Морицан Ольга От хто працює на випередження !!!

Марійка Тимків Після цієї статті мене реально в грудях душить злість!!! Добре що тестів немає.. І все решта… Зате шалені гроші на свічки і квіти пластикові які мали б бути заборонені!!! Це ж яка кількість має померти?

Nataliya Yavors’ka Напевно ритуальна служба знає найбільш точну кількість хворих на коронавірус. І дали їм таке завдання.

Наташа Боднарук Для нас усіх напевно. Як гарно про нас дбають.

Оксана Ткачук Наперед порахували скільки помре людей

Olexandra Marchuk Помагає при коронавірусі?