Голос соцмереж: що франківці думають про наміри мерії масового святкування Дня Незалежності

Автор: Єва Жасминова

13 Сер, 2020 20:49

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про наміри мерії масового святкування Дня Незалежності

Як інформувала “Галка” раніше, в  Івано-Франківську готуються до “карантинного” відзначення Дня незалежності. 

Заходів планують цьогоріч значно менше, аніж у попередні роки, однак від велопробігу, концерту на площі біля пам’ятника Івана Франка та у палаці Потоцьких не відмовляються. Як і від ярмарки на площі Ринок та традиційної ходи у вишиванках. Також на святі виступатиме співачка Христина Соловій.

“Для концерту ми розмалюємо площу на квадратики, щоб люди дотримувалися соціальної дистанції і не стояли один біля одного”, – повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Що думають франківці про карантинне святкування Дня Незалежності? Наводимо найцікавіші думки користувачів Фейсбук із групи “Франківські теревені” та підписників видання:

Natalie Stanislaviv Зробіть хтось Марцінківу екскурсію в реанімацію, де лежать важкі хворі, нехай подивиться яка важка і страшна смерть від задухи.

Alex Lytvynenko Ну, не знаю хто як, а я особисто роблю остаточний висновок: пану меру по… народ. Популізм-наше всьо. “Хай більше людей помре, але зато більше за мене проголосують”.

Ірина Семенівна Силою тягнути на концерт ніхто не буде. Хтось піде в масках, хтось без неї, а хтось взагалі не піде .А знаєте вовка боятися в ліс не ходити

Vika Chava В мене бракує слів. Меру взагалі мізки поплавило?
У нас все так прекрасно, що тільки концерту бракує.
Краще б за ті кошти населення обстежили на коронавірус.

Жора Тутункевич Цей вірус нетакий страшний як його рекламують одні хворіють другі видужають треті взагалі нехворіють мають антитіла а жити треба нормальним життям і їсти фруктів багато

Ятів Йивобуд Концерт на день незалежності-апсурд,коли війна і зазіхають на незалежність,нє дебіли??

Назар Левицький Як на мене абсурд. Це гроші в повітря . Ніхто ж не буде дотримуватись дистанції

Каганець Марія Молодець мер

Mykola Demii Природній відбір ще ніхто не відміняв

Людмила Фіц Ні дякую, подальше від масових дій)

Natasha Kanyuka Не розумію мера, організація таких заходів а час карантину! А в маршрутних автобусах чи тролейбусах тільки сидячі місця можна?????!!!