Голос соцмереж: що франківці думають про реверсивний рух на Пасічну

Автор: Єва Жасминова

09 Oct, 2020 12:38

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про реверсивний рух на Пасічну

Як інформувала “Галка” раніше,  в Івано-Франківську на мості в Пасічній планують змінити схему руху транспорту, для цього встановлять нові світлофори та змінять розмітку.

Міська влада розглядає варіант реверсивного руху. Планується, що зранку будуть відкривати три смуги на в’їзд у місто, а ввечері навпаки – на виїзд.

“Ми робимо моделювання, бо для цього треба буде поставити світлофори перед мостом, а для цього буде потрібно змінити розмітку. Все це велика підготовча робота, аби не зробити ще гірше. Найближчим часом буде організація дорожнього руху, і ми зможемо це все презентувати”, – говорить міський голова Руслан Марцінків.

Що думають про зміну руху на Пасічній містяни? Думки франківців розділилися: дехто вважає, що це безглуздо, інші ж сподіваються, що такі зміни допоможуть зменшити затори та кількість автокатастроф у районі. “Галка” зібрала найцікавіші коментарі читачів видання у соціальній мережі Фейсбук та групі “Франківські теревені”.

Андрій Ніколаєв пише “А що це змінить ? В час пік як були пробки так і будуть”
Lesia Gmyria пише ” Там же острівець безпеки біля мосту”
Taras Stohul пише “Не допоможе. Проблема так званого пляшкового горла є не на мості, а в інших місцях. Запропована схема змінить тільки одне. Стояти будуть не в 2, а в 3 смуги”
Макс Даниляк пише ” Гарна ідея”
Сергій Рибчин пише ” Реверс то може і поміг би, але в даному випадку поможе так як треті смуги на залізничній переправі. Реверсними треба робити не тількии міст а й його продовження і аж до центру + ВУЛИЦІ щоб автівки в них розчинялись”
Oleksandr Viskov пише ” Людоньки, ну поясніть хтось цим горе-урбаністам, що насправді пасічнянський міст – це радість, а не горе. Міст – це як горловина пляшки, вузьке місце. Але він, насправді, регулює потік транспорту на в’їзді в місто.”
Dmytro Pryimak пише ” Але це не тільки на мості. Треба від повороту з тролейбусної до панорами плази!”
Олег Бочкур пише ” Геніально!”
Petr Hanak пише ” Потрібно мінімум 3 моста в ту сторону..”
Роман Копак пише “Так допоможе як небіщику нові зуби”
 Igor Grabovyy пише “Допоможуть 5 банерів Марцінківа навколо моста”
Ihor Fliunt пише “Можна зробити поромну переправу. Ще можна заборонити пересуватись через міст на транспортних засобах з номерами, які завершуються на парні числа, в непарні дні. А ще можна на конях перебиратись на другий берег”