Голос соцмереж: що франківці думають про смерть дитини від коронавірусу

19 Жов, 2020 14:21

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про смерть дитини від коронавірусу

Як інформувала “Галка” раніше, на Франківщині через коронавірус помер 8-річний хлопчик.

Про це повідомив міністр МОЗ Максим Степанов.

Відомо, що хлопчик помер у Коломийській лікарні, він є вихованцем Печеніжинського інтернату.

Кілька ЗМІ поширили інформацію, що летальний випадок стався в Івано-Франківську. Однак цю інформацію на своїй сторінці у Фейсбук миттєво спростував міський голова Руслан Марцінків.

СПРОСТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СМЕРТЬ ДИТИНИ У ФРАНКІВСЬКУ#безпека_ІФСьогодні Українська правда та декілька місцевих ЗМІ…

Опубліковано Русланом Марцінковим Понеділок, 19 жовтня 2020 р.

Ось як це спростування прокоментували іванофранківці:

Олександра Стадник Від цього не легше, що в Коломиї! Закрийте школи, інакше будете мати заповненими і дитлікарні Франківська!
Svetlana Sahan Так це фейк ? Чи правда? Чи Коломия не відноситься до Івано Франківської області? Вже самі не знають що робити ..лиш би паніки не було. Свідомо наражаєте дітей. Прислухайтесь до рекомендацій МОЗ. Червона зона-дистанційне навчання! Це вже 4 смерть серед дітей в Україні, якщо я не помиляюся.
Avgusta Velykocha В садочках, школах, лікарнях, інтернатах і т.п Івано-Франківської обл досі немає тепла! Завдяки цьому й перемерзають та хворіють(
Ірина Микицей То треба щоб вихователі в інтернатах були уважні до здоров’я дітей. Як це? ПЛР дослідження зробили аж в лікарні!!! А до того що, в дитини ознак захворювання не було?
Gala Bartosyevich Не школи треба закривати, а не ходити по днях народженнях, барах, лишній раз в магазини, пікніки… Треба ходити в масках і тримати дистанцію не лізти в автобусі один другому на спину, мити руки з милом а після ще продинзифікувати. Самі не дбаєте про себе та своїх рідних а потому вам винні то мер, то лікарі, то цілий світ тільки не ви самі які не дбали щоб не заразитися

Martin Nebo Пане Мер, опалювальний сезон, коли розпочнеться?

Olga Ignatyuk Скільки ще має померти дітей, щоб міська влада припинила все подавати в напівжартивливій манері та закрила школи, доки ми в червоній зоні?
Людмила Тютюн це робиться для того щоб закрити школи назавжди, хай відкривають лікарні і оснащують всим необхідним, і нормально лікують.
Наталя Курилів Пане мер фестивалі всякі дійства проводите а опалювання не треба включати у школах садках квартирах бо у вас вибори треба попіаритися
Galina Repela Всі такі мудрі критикувати чиїсь дії.А запитайте себе один з другим,що ви зробили для цього інтернату,чим допомогли.Я думаю що більшість із дописувачів навіть не знають де він знаходиться.
Агнешка Сміт Маленькому ангеляткові Божої розради на неб.
Oksana Kubarych Дуже жалко, що через недбалість вихователів і медперсоналу померла дитина, яка і так була без батьківської підтримки та любові