Голос соцмереж: що франківці думають про відкриття дитсадків та початкової школи

Автор: Зелінська Тетяна

27 Бер, 2021 17:28

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про відкриття дитсадків та початкової школи

Як писала “Галка” раніше, в Івано-Франківську поступово відновлюють очну форму навчання для школярів 1-4 класів, а також відкривають дитсадки

З понеділка, 29 березня, працюватимуть садочки. Також відновлять звичне навчання з 5 квітня для школярів молодших (1-4) класів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Послаблення карантину: на Прикарпатті запрацюють початкові школи та садки, а Буковель буде закритим

Ця новина викликала жваве обговорення у мережі. Частина батьків “за” відновлення звичного навчання, а інша проти, адже “до кінця навчального року не так вже й багато лишилося”. “Галка” зібрала коментарі з власної фейсбук-сторінки та спільноти “Франківські теревені”:

Роман Мамалига Це хто таке придумав, щоб вікрити школи, той хто кричить усе добре, потім клянчить допоможіть, і знову усе добре, хай хоч раз за щось візьмуть на себе відповідальність, я бачив як у школах дотримуються правил, я проти.

Ганна Баворовська Це жах до чого ми дійшли, батькам вже краще коли діти дома і нічого не роблять, а так помаленьку цапіють! Батьки схаменіться , нехай діти йдуть до школи, в своє середовище , бо вчителям все одно, їм ще краще дистанційне, менше клопоту, зарплату все одно отримують, але що виросте з наших дітей????????

Михайло Орнат це добре що захворюваність пішла на спад. Але при відкритті певних установ може знову піти вгору!!!!! тому краще ще трішки почекати!!

Svitlana Musiyenko Ні ,залишилось всього 2 місяці до кінця навчального року,хай залишається дистаеційне

Нікіта Нікітін Ви шо хочете,щоб діти взагалі неуками стали. Трохи розум включіть.

Наталя Кириченко Звичайно так. Хто боїться хай не водить. Деякі батьки вже місяць вимушено не працюють.

Ганна Мицус Це просто в голову не вкладається…..Як червона зона,а діти хай ідуть до школи. Та саме при цьому штамі вірусу хворіють діти,а вони також є носіями цієї хвороби. Дитина принесе з дому до школи,де хворіє хтось із рідних,чи з школи до дому. Фактично ніякого спаду немає,смертність велика,вірус роповсюджується шалено,це взагалі не обдумане рішення. При всіх ЗА і ПРОТИ треба почекати. Головне,щоб діти були здорові,а будуть здорові то будуть вчитися.Краще хай вчаться дистанційно,тоді більше захищено. Страшна біда,страшна небезпека,потерпіть трошки…..Можливо ковід якось відступить з Божою допомогою. Бережіть – головне: життя і здоровя ДІТЕЙ!

Олександра Федущак-Хандога а ніби батьків хтось питається? вже все вирішено

Сергей Щавинский Молодша школа це не лишень кілька предметів, але й социалізация. Діти повінні бути у колективі і ще й навчитися самостійною роботі, бо більшість батьків грішить тім що виконує за свою дитину. Ми за навчання

Khrystyna Prylepska Чим влада керується, приймаючи рішення??? По телебаченню нам доносять, що це британський штам, вражає дітей і молодих людей… і малечу до школи…?А старша школа чим відрізняється від малих. В них важкі предмети алгебра, геометрія, хімія, фізика.. як їх опанувати дома. Немає небезпеки, то нехай всі діти йдуть до школи! Безглуздя якесь! Хочу додати, що наші онлайн уроки проходять на всі 100. Дякуємо нашим вчителям!

Илона Коваль ТАК! Хто не підтримує сидіть дома на дистанційному , маєте на це право

Ольга Судін Так воно так, бо навчальний процес у школі дає більше ніж дистанційно, плюс спілкування…але страшно бо почали діти хворіти і з важкими наслідками…

Vira Garbuz Ні, діти зараз хворіють на рівні з дорослими з важкими пневмоніями

Оксана Садківська Тааак! Ще б старші класи пішли- було б супер!

Олена Замкова Садочки мають працювати задовбало дітей тягати на роботу

Tetiana Chupak То вчителі і діти будуть суватись містом і автобусами – це нормально, це безпечно, а магазини мають бути закриті, бо небезпечно, вірус, бо червона зона

Альона Беспечинська Безглуздя,здоров’я в школах не роздають

Тетяна Тетяна Де логіка?! Школа і дитсадки,в яких одночасно в групі/ класі по 30 дітей,які є переносчиками вірусу – відкривають,а магазини,де на годину 3 людей зайде- закриті! Це нормально?

Олександра Саша Через 2 тижні знову закриють….Потім після Великодня…В нас люблять робити все через попу

Ярослав Грицюк Напевне ще замало людей померло! Меньше пенсіонерів і інвалідів тим краще для нашої влади!

Агнешка Сміт Так. Підтримую. Дитина вдома вже здичавіла.

Ksenya Podsudievska Це абсурд

Natalia Khrabatyn Чо лиш початкова? А інші батьки, шо не люди…

Ольга Білан Злочинне рішення – діти почали хворіти і вмирати.(((

Valeria Yelagina Діти Франківська 5-11 класів понад рік дома ….жах

Darina Belay Діти повинні вчитися!

Лілія Івасишин Цікаво, як ви будете тішитись, коли будете лежати в черзі до апарату, бо зараз хворі набагато важчі, і лікарі це знають.

Тетяна Коваль Дивне рішення. Магазини зачинені, батьки дома, а діти хай ходять заражають батьків, які на карантині. Логіки ніякою, абсурд. Якщо відкривати, то всіх. Навіщо батьків, які без роботи, навантажувати хворими дітьми.