Голос соцмереж. Що франківці думають про рішення Зеленського скасувати військовий парад на День Незалежності

Автор: Костинюк Олександр

10 Лип, 2019 20:39

Голос соцмереж. Що франківці думають про рішення Зеленського скасувати військовий парад на День Незалежності

Багато франківців не підтримують таке рішення Зеленського, інші ж – навпаки схвалюють. 

Як раніше інформувала “Галка”Президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати військовим у вигляді премій.

“Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим”, – сказав Зеленський.

Водночас, президент пообіцяв, що святкувати Незалежність все одно будуть, але в “новому форматі”.

Нагадаємо, мешканець Івано-Франківська Мирон Дмитрик зареєстрував петицію до Президента України про проведення військового параду до Дня Незалежності України.

Під час триваючої військової агресії з боку Російської Федерації, українські воїни, Збройні Сили, Національна Гвардія, інші збройні формування, добровольці, ветерани, волонтери, сім’ї загиблих, полонених та всі, хто докладає зусиль для оборони нашої землі від загарбників, заслуговують на увагу і пошану, йдеться у петиції.

Деякі франківці схвально оцінили таке рішення президента; дехто наголошує, що парад потрібен, бо це військова традиція і подяка ветеранам. А дехто каже, що перш за все, потрібно запитати у військових. Нижче “Галка” наводить кілька коментарів франківців, озвучених з цього приводу в соцмережі Facebook.

Костянтин Табакаєв Премії – це, звичайно ж, добре. Але ж це військова традиція. Крутий піар і нагадування всім, завдяки кому ми зараз спокійно їмо, спимо і гуляємо. Ох, прєзєдєнте, не те ти робиш..

ZI Nadja Гарно і мудро

Petro Kogut Зате 300 лямчиків на переїзд адміністрації – без проблем!

Yaroslav Borodaikevych Краще би свій переїзд відмінив, а не парад. Вартість переїзду значно дорожча!

Володимир Володимир Правильно і мудро. Який може бути парад? Не буде війни – буде парад.

Костянтин Табакаєв Прихильникам презєдента раджу зекономити не на параді, а на переїзді його офісу до іншої будівлі.

Віталій Грушевський Залежить, кому призначать премії, але навіть це краще, ніж безтолкова показуха, коли всі знають що на передовій зовсім не так круто, як на параді!..

Анна Гринчак Шановні, святкувати вам ніхто не забороняє, а яку міць і силу на параді ви хочете показати? Я не уявляю, як кричати на площі, коли молоді хлопці гинуть в окопах, а матері плачуть і проклинають цю бойню. Може, краще гідно відсвяткуємо, коли це все закінчиться?

Olha Polon Люди, який парад, країна котрий рік у жалобі, хлопці ризикують життям за ті копійки, що їм платять, хай отримають премію! Ті, хто хотять параду, хай ідуть на передову і дивляться!

Світлана Миргородська Ми тут дискутуємо, а насправді ветерани хочуть парад. Можливо, для них це не показуха, а вшанування…

Ігор Гарастей А давайте не “умнічати”, а почути тих, хто в окопах, що вони скажуть!!!

Мария Иванченко Парад потрібен. Показати, що ми сильні, сильна армія, нова техніка, а ні заржавілий, як у 14 році. І що Україна переможе. Слава Україні!

Waldemar Myslytskyi Відміна параду – капітуляція, проведення параду – совок. Коли ви вже визначитеся? Чи вам усюди ввижається капітуляція?

Микола Присяжнюк Пам’ятаю, як минулого року проводили парад, то всі кричали: “В Україні війна, а ви паради проводите!!!”, і були праві! А тепер Президент віддає ці кошти військовим в якості премій і теж зле!!! Люди добрі, як вам вгодити???

Petro Hmelovsky Совкова традиція. Краще до хлопців на передову поїхати з подарунками.

Mariia Lytvyn Що поганого в тому, що наші військові, ті, які воювали, пройдуть у формі в центрі Києва в честь незалежності країни, яку вони захищають?

Василь Куцій Добродії, паради – це дійства в честь перемоги! День незалежності – це найбільше свято держави! Але в траурі днюху не святкують з музикою і феєрверком! Чи я щось не так розумію!?

Olga Radchenko Підтримка нашої армії, парад потрібні. Щоб годувати свою армію для захисту від російської. Слава нашим захисникам! Перемоги Україні у черговій війні з московією!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry