Голос соцмереж: що франківці думають про перемогу Оксани Савчук

Автор: Єва Жасминова

22 Jul, 2019 13:46

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про перемогу Оксани Савчук

21 липня в Україні відбулися позачергові вибори до Верховної Ради України.

За результатами всеукраїнських екзит-полів, у парламент проходять 5 партій (ІНФОГРАФІКА). По Івано-Франківську відомо про впервнену перемогу з понад 46% голосів виборців кандидатки від “Свободи” Оксани Савчук (ІНФОГРАФІКА).

У мережі Фейсбук лідерка перегонів прокоментувала результат і подякувала іванофранківцям.

“Галка” зібрала “фейсбучні” думки мешканців Івано-Франківська про перемогу Оксани Савчук на позачергових виборах до Верховної Ради України:

Люба Микицей-Слободян пише “Ми голосували не стільки за Оксану Савчук , скільки за нашого дорогого і шановного пана Марцінківа . Вітаю Вас , п. Руслан , з перемогою!”

Сергій Панчак  пише “Любов мешканців Франківська до Руслана Марцінківа та його політичної сили привела Оксану Савчук до парламенту. Таке враження шо якби мер написав на паркані “Валера алкаш – команда Марцінківа”, то Валера би мав всі шанси отримати свій мандат в парламенті, респект меру за це.”

Tania Boruszczak пише “Надіємося, що така підтримка Оксані Савчук результат не тільки агіт-майданчиків. Її подальші справи дадуть про себе знати! Вітає вулиця Ціолковського, забута всіма, ні дороги, ні світла, ні води.”

Юрій Полат пише “Пане Руслан Це в більшій мірі ваша заслуга, оскільки у Вас сильні позиції. Божаю Вам внести помірковані зміни у політичну силу загалом і балатуватись на Президента від вашої сили через п’ять років!!!”

Олег Квасниця пише “Най вже краще Савчук, ніж зелень!”

Дар’я Донос пише “Ну хоч за вибір Франківська не соромно”

Незнайомка Незнайомка пише”Якщо вона зробить для міста стільки скільки зробила для Каскаду то буде добре для всіх”
Iuliia Vysotska пише “Єдиний правильний вибір в Івано-Франківську”
Lilija Tereshenko пише “Вся сім’я голосувала за чуйну, розумну і правцьовиту Оксану. Коли взнала, що всі сусіди проголосували за Савчук – була дуже рада, а тепре рада результатом. Вітаю Оксану”.
Оля Віхар пише “Спеціально за неї не голосувала – достали з її агітацією!”
Наталя Карабин пише “Вона щоденно працювала і не тільки під час виборів. Я тішуся за вибір ІФ!!”
Андрій Третяк пише “Ой і роботи … непочатий край. Якщо Шаріки взяли більше голосів…то треба задуматися… Щось Свобода не дотягує в себе дома … Як думаєте чому ?”
Марія Майхрович пише “Давай Оксанко, не підведи!!!! Ми всі з народу вийшли,але не всі, що були при владі можуть повернутися у народ!!!! Успіхів!!!!”
Оля Квасна пише “Наша франківська Радість прикрасить українську Раду)))) Вітання від нашої родини ))))Божої Ласки на добрі справи……”
Ігор Семак пише “Вітаю! Перемогла Україна, переміг здоровий глузд! І одночасно співчуваю. Що буде робити ця тендітна молода працьовита жінка серед зграї скажених шакалів. Але я бачив, що і тигрів приборкують”