Голос соцмереж. Що франківці думають про “дяпчиків” Марцінківа перед переходами

Автор: Зелінська Таня

13 Aug, 2019 15:43

Поділитись публікацією
Голос соцмереж. Що франківці думають про “дяпчиків” Марцінківа перед переходами

В Івано-Франківську планують встановити на переходах фігури людей, аби водії не перевищували швидкість.

Читайте також: Спорткомплекс “Електрон” продають. 6 років тому мерія його викупила та обіцяла відновити. – Фактчек Галки

Як писала “Галка” раніше, про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків. За його словами, водії “весь час гасають через переходи, а так хоч пригальмовуватимуть”.

“Брошнівські чоловічки з’являться у Франківську. Мова йде про фігури людей перед пішохідними переходами. Такі нещодавно встановили в Брошнів-Осаді, у Вінниці також є. Говорили з водієм – він у захваті від такої ідеї, знайомим дівчатам теж це подобається”, – пише мер.

Така ідея від Марцінківа викликала жваве обговорення в соцмережі. Хтось каже, що підтримує встановлення фігурок, а хтось, що “разом з чоловічками потрібно встановити таблички з випискою з ПДР для пішоходів“.

Нижче “Галка” наводить кілька коментарів франківців, озвучених з цього приводу

Роман Чучвара Деякі пішоходи також гасають через пішоходні переходи і не тільки черезних. Разом з чоловічками потрібно встановити також таблички з випискою з ПДР що повинен зробити пішохід перед виходом на проїжджу частину.

Лєна Шатіло Я підтримую бо дуже багато в містах є
Roman Fedyshyn ну не знаю, не знаю… щоб був довготривалий ефект від таких “чоловічків”, потрібно щоб водії мали мінімальний рівень інтелектуального і культурного розвитку. А так за кілька тижнів вони звикнуть до “чоловічків”, і коли дорогу захоче перейти реальний чоловік, подумають “ееее, та то муляж” і кількість аварій зросте.
Любомир Костюк Пропоную манекенів Марцинківа замовити і встановити. Водії будуть точно зупинятися, щоб матюкнутися…

Руслан Черней Є елементарне – дотримання ПДР…
А нашому брату хоч динозавра поклади – воно як було дурне на дорозі, так і залишиться…

Евгения Кобелева за містом, це ще може спрацювати. У місті – по людях їдуть, а манекен не зупинить
Андрій Сідун Їх швидко поламають і поб’ють 200%
Таня Смучок Проїжджала в неділю через Брошнів. Ці “ХЛОПЧИКИ” реально дуже крута штука. Їх видно здалеку, привертають увагу водіїв. Тільки помріяла, щоб у Франківську таке було. Хто має дітей має радіти, та й інші пішоходи будуть більше ” захищені”. Скептики, замовкніть. Це реально діє.
Анатолій Мицкан Дуже слушна думка: “з часом звикнуть і не звертатимуть уваги”. Так і буде. Звикнуть і пішохода теж не помітять… Тут потрібне комплексне вирішення: перед пішохідними переходами – знаки обмеження швидкості, а самих пішоходів вчити переходити дорогу, бо 90% зеленого уявлення не мають, як це робити. І штрафувати: як водіїв, так і пішоходів, які порушують ПДР…
Zoriana Kachurak В Києві вже звикли і перестали реагувати. А також, феномен наших людей, відсотків 25 хлопців повикрадали.
Maryan Romanyuk я сам водій, постійно їжджу тут. У смт. Брошнів поставили таких шість штук, спочатку справді було класно, а за три дні стало в п’ять раз гірше, бо плутаєшся. І справді аварійна ситуація ймовірніша у п’ять раз, то придумав якийсь теоретик, а не практик.
Вадим Войтик іноді варто керуватися думкою фахівців, а не дівчат чи бабусь. І для початку в місті, яке страждає від дефіциту бюджету на витрачати гроші не безглузді, а часом і небезпечні іграшки. Те ж освітлення переходів в рази краще, кожен виготовлений острівець безпеки (а їх з боями виривають в поліції), кожне кільце, кожна антикишеня та й просто вчасно намальований перехід в сто разів ефективніше пластикових ляльок. Соромно, пане мер
Теги: