Голос соцмереж. Що франківці думають про “дяпчиків” Марцінківа перед переходами

Автор: Зелінська Тетяна

13 Сер, 2019 15:43

Поділитись публікацією
Голос соцмереж. Що франківці думають про “дяпчиків” Марцінківа перед переходами

В Івано-Франківську планують встановити на переходах фігури людей, аби водії не перевищували швидкість.

Читайте також: Фактів не встановлено: комісія Марцінківа не знайшла доказів пиятики старости Камінного

Як писала “Галка” раніше, про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків. За його словами, водії “весь час гасають через переходи, а так хоч пригальмовуватимуть”.

“Брошнівські чоловічки з’являться у Франківську. Мова йде про фігури людей перед пішохідними переходами. Такі нещодавно встановили в Брошнів-Осаді, у Вінниці також є. Говорили з водієм – він у захваті від такої ідеї, знайомим дівчатам теж це подобається”, – пише мер.

Така ідея від Марцінківа викликала жваве обговорення в соцмережі. Хтось каже, що підтримує встановлення фігурок, а хтось, що “разом з чоловічками потрібно встановити таблички з випискою з ПДР для пішоходів“.

Нижче “Галка” наводить кілька коментарів франківців, озвучених з цього приводу

Роман Чучвара Деякі пішоходи також гасають через пішоходні переходи і не тільки черезних. Разом з чоловічками потрібно встановити також таблички з випискою з ПДР що повинен зробити пішохід перед виходом на проїжджу частину.

Лєна Шатіло Я підтримую бо дуже багато в містах є
Roman Fedyshyn ну не знаю, не знаю… щоб був довготривалий ефект від таких “чоловічків”, потрібно щоб водії мали мінімальний рівень інтелектуального і культурного розвитку. А так за кілька тижнів вони звикнуть до “чоловічків”, і коли дорогу захоче перейти реальний чоловік, подумають “ееее, та то муляж” і кількість аварій зросте.
Любомир Костюк Пропоную манекенів Марцинківа замовити і встановити. Водії будуть точно зупинятися, щоб матюкнутися…

Руслан Черней Є елементарне – дотримання ПДР…
А нашому брату хоч динозавра поклади – воно як було дурне на дорозі, так і залишиться…

Евгения Кобелева за містом, це ще може спрацювати. У місті – по людях їдуть, а манекен не зупинить
Андрій Сідун Їх швидко поламають і поб’ють 200%
Таня Смучок Проїжджала в неділю через Брошнів. Ці “ХЛОПЧИКИ” реально дуже крута штука. Їх видно здалеку, привертають увагу водіїв. Тільки помріяла, щоб у Франківську таке було. Хто має дітей має радіти, та й інші пішоходи будуть більше ” захищені”. Скептики, замовкніть. Це реально діє.
Анатолій Мицкан Дуже слушна думка: “з часом звикнуть і не звертатимуть уваги”. Так і буде. Звикнуть і пішохода теж не помітять… Тут потрібне комплексне вирішення: перед пішохідними переходами – знаки обмеження швидкості, а самих пішоходів вчити переходити дорогу, бо 90% зеленого уявлення не мають, як це робити. І штрафувати: як водіїв, так і пішоходів, які порушують ПДР…
Zoriana Kachurak В Києві вже звикли і перестали реагувати. А також, феномен наших людей, відсотків 25 хлопців повикрадали.
Maryan Romanyuk я сам водій, постійно їжджу тут. У смт. Брошнів поставили таких шість штук, спочатку справді було класно, а за три дні стало в п’ять раз гірше, бо плутаєшся. І справді аварійна ситуація ймовірніша у п’ять раз, то придумав якийсь теоретик, а не практик.
Вадим Войтик іноді варто керуватися думкою фахівців, а не дівчат чи бабусь. І для початку в місті, яке страждає від дефіциту бюджету на витрачати гроші не безглузді, а часом і небезпечні іграшки. Те ж освітлення переходів в рази краще, кожен виготовлений острівець безпеки (а їх з боями виривають в поліції), кожне кільце, кожна антикишеня та й просто вчасно намальований перехід в сто разів ефективніше пластикових ляльок. Соромно, пане мер