Голос соцмереж: що франківці думають про хом’ячків у дитсадках від Марцінківа 

Автор: Зелінська Таня

13 Sep, 2019 18:09

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про хом’ячків у дитсадках від Марцінківа 

У дошкільних навчальних закладах міста пропонують завести хом’ячків, кроликів чи черепах.

Читайте також: У Франківську триває набір на безкоштовні курси з української

Таку ідею на своїй сторінці у Facebook запропонував міський голова Руслан Марцінків. Вихователі мають порадитись з батьками і дітьми та обрати тварину.

“Восени тисячі маленьких франківців пішли в садок. Не всі звикають до таких змін легко, а ми маємо варіант, як зробити їхні садкові будні веселішими. Пропонуємо взяти на виховання у групи домашніх улюбленців. І тоді ми завітаємо до вас у гості з новим вихованцем… Хатинку для улюбленця і гарний настрій гарантуємо!” – написав мер.

Та так пропозиція сподобалася не всім. Когось цікавить, хто буде прибирати за тваринами, а хтось каже, що діти можуть самі годувати хом’ячків, тим самим навчаючись відповідальності.

Нижче “Галка” наводить кілька коментарів франківців, озвучених з цього приводу:

Дарія Солян Добре, що не бруківку, щоб діти гралися.
Юрій Чабан З власного досвіду: хом’яки живуть 2-3 роки. Коли помруть, для дітей буде великий стрес. Тому, ідея сумнівна.
Оля Кузь Платко Тепер батьки ще будуть здавати гроші на харчування хом’ячкам.
Абрам’як Сергій Може б кролів? Їх хоч можна з‘їсти на випускний.
Вікторія Прокопченко – Вонс Мені така ідея подобається. Не обов’язково, щоб діти брали на руки хом’яка чи черепашку. Вони можуть годувати їх, цим самим навчатись відповідальності. Хороша ідея, бо дітки змалку будуть любити тварин.
Лілія Капущак Це не новизна. В дев’яностих в садку були куточки живої природи. І хом’ячків пам’ятаю і рибки були. І ні з ким нічого не ставалось від їх присутності. Думаю ідея гарна!
Люба Ларсен бляха, місця для дітей в садок подаруйте.

Myron Dmytryk Нормальна ідея. Починаємо з садочків вирощування кроликів, а в початковій школі – свиней, в старших класах – телят. Так і сільське господарство в Україні піднімемо.

Дмитрий Попович Покращення прийде в кожен дитсдок)))
Тетяна Мирошниченко Чому ж такі колючі репліки??? Будь-яка ініціатива сприймається з таким цинізмом. Не кожен з батьків вдома хоче тримати тваринку. Нехай хоч в садочку малюки вчаться піклуватися про інших. Можливо, менше буде жорсткості, агресії.
Теги: