Голос соцмереж: що франківці думають про звільнення водія, який вдарив пасажирку

Автор: Зелінська Тетяна

11 Жов, 2019 10:41

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про звільнення водія, який вдарив пасажирку

У Facebоok жваво обговорюють інцидент з водієм комунального автобуса, який штовхав і вдарив пасажирку.

Як інформувала “Галка” раніше, в Івано-Франківську водій 27 автобуса виштовхав і вдарив пасажирку автобуса (ВІДЕО). Згодом у КП “Електроавтотранс” повідомили, що водія звільнено.

Даний інцидент викликав жваве обговорення у соцмережі. Хтось підтримує водія, наголошуючи, що дівчина поводила себе неадекватно, а хтось пише, що чоловік перевищив своїй повноваження.

Нижче наводимо кілька коментарі від франківців, які були озвучені з цього приводу на фб-сторінці “Галки” та у спільноті “Франківські теревені”:

Христина Шимчук Вчора близько 20:00, ця панянка спала на лавці, біля магазину “Лотос” на Бельведерській. На спроби їй допомогти, посипалися мати. Вона була, в неадекватному стані. Я в ніякому разі, не виправдовую, водія. Але і не засуджую.Нехай правоохоронні органи розбираються з цією ситуацією. А дівчину, шкода. Що ж твориться в її житті? Щоб ось так, себе знищувати.
Інеса Армані Уявіть собі, що цього водія не звільнили б. І такі ж «рукорозпускали» завтра почнуть робити те саме, знаючи, що відповідальності не буде. Все вірно – звільнити. Чи ви так само ведете себе на своїх робочих місцях у конфліктних ситуаціях?
Роман Фаштрига Не справедливо! Водію – премію, і на маршрут на новому тролейбусі!
Innel Innel Тобто тепер можуть всякі неадеквати їздити в громадському транспорті і водії, які відповідають за безпеку пасажирів – безправні. Випадки можуть бути різні, і поки приїде поліція, може бути пізно.
Ліна Усенко Цікаво скільки з тих що підтримують дії водія прокинуться в неділю ранесенько щоб побігти поклони в церкві побити. Країна фарисеїв
Inga Jasper Цікаво, якби на місті дівчини був 100 кг вгодований хлоп спортивної статури))
Vladyslav Kovtun Обидва винуваті, обидвох шкода.
Є причина, і є неприємні наслідки…Правду кажучи, це перевищення своїх обов’язків, ну а пасажирам варто бути стриманішими.
Я не знаю, що там трапилось насправді, бо з уривка відео мало зрозуміло суть…Виганяти з автобуса – це в крайньому випадку.
Вдруге бачу, коли водії саме комунальних автобусів виганяють людей. Вперше я застав таке, коли чолов’ягу вигнали за те, що він декілька кругів підряд проїхав і не виходив ні на одній зупинці (мовляв, скільки ще тут їздитимеш). Мав він право робити таке, чи ні?
Богдан Котик Водій явний неадекват.
В таких ситуаціях необхідно діяти чітко інструкцій, якими він повинен володіти перед тим як сідати за кермо.
Якщо є якісь порушення, викликай поліцію, і не ведись на поводку толпи.
Тепер водія сміливо можна притягувати до відповідальності за хуліганство чи нанесення легких тілесних.
Одним словом неадекват. Правильно зробили, що звільнили.
Роберт Р. Хто вміє петицію створити, щоб водія на роботу повернули?
Оксана Рокитська За цілий день і в самого врівноваженого здадуть нерви перевозячи таких неадекватних. Вони кричать, регочуть, штовхаються, не реагують на літніх людей, на дітей, на людей які відпрацювали робочий день і хочуть доїхати додому у нормальній обстановці.
Богдан Котик Якби був мудрий, то зупинив би автобус і чекав поки би скандальна пасажирка не вийшла би сама через осуд оточуючих… А так слід відповідати за свої вчинки.