Голос соцмереж: як франківці сприйняли українсько-російськомовний концерт від Зеленського до Дня незалежності

Автор: Єва Жасминова

24 Aug, 2020 18:47

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: як франківці сприйняли українсько-російськомовний концерт від Зеленського до Дня незалежності

Як інформувала “Галка” раніше, у Києві провели святкування до Дня Незалежності. З промовою виступав Президент  України, а на Софійській площі провели концерт українських хітів.

Вранці президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою вшанували пам’ять загиблих українських воїнів біля Михайлівського Золотоверхого собору.

Зеленський виступив з промовою на Софійській площі. Президент сказав, що “будує країну, яка готова дати відсіч, байдуже кому – агресору, вірусу чи кризі”. А також попросив “не плутатись під ногами” тих, хто мав шанс розбудувати країну.

Глава держави вручив державні нагороди, після чого почався концерт хітів.

Майже 17 хвилин, 19 виконавців і 42 пісні, створені українцями — ось так коротко можна описати концерт «Пісенна історія сучасної України», який відбувся із нагоди 29-ої річниці Дня незалежності України.

Концерт почали “Мелодією” Скорика, потім співали Монатік, Потап, Тарас Тополя, Джамала, Ніна Матвієнко, Ірина Білик та інші знаменитості. Деякі пісні виконували російською мовою.

Що думають франківці про святкування Дня Незалежності та промову Президента? Наводимо найцікавіші думки користувачів Фейсбук із групи “Франківські теревені” та підписників видання:

Galyna Grechukh Semenjuk Жахливе, дешеве шоу з піснями російською мовою!! Вкотре потоптана пам’ять тих, хто загинув за незалежність України!
Ольга Семененко Пісні рос.мовою,були лишні!(((
Nata Bilichak Розриває з середини обурення! Як, хто дав їм право втулити маскальську попсу? Фу, ганьба!
Аня Андріїшин Просто сором!!! Руський контент🥵🥵🥵 невже не могли підібрати українські пісні??? Хоча ні, могли, тільки не будо бажання!!! Дуже багато чудових, сучасних, топових пісень!!! Бридота!!!
Мар’яна Чепіль Для чого втулили москальких недолугих ” співаків”??
Nadia Zavalnuk Ганьба!!! Ну до чого там російська попса??? Чи музичні вподобання нашого президента?
Serhii Kost’ Більше схоже на корпоратив “95-го кварталу”. Коротше, чергове дно пробите, чекаємо нових “звершень”
Irene Tovarnizka Дуже принизливо для всіх патріотів українців ПОЧУТИ пісні на мові агресорів у День незалежності України .повне розчарування…нема слів… За що померли наші захисники Вітчизни?

Лідія Ідак Поважаючі себе митці не взяли участі в цьому примітивному і попсовому дійстві.Дякую їм за це ! Особливо не сподобались вульгарнооголені жінки на такому поважному дійстві.

Mariia Lytvyn Клоунада, а не День незалежності

Люся Кіндрат А вишиванка де???? На цьому можна вже і зупинитись….

Співак Дарія Не треба, щоб одягав вишиванку. Вишиванка – душа українця. А він не українець!!!! Хтось дуже мудро склав йому виступ. 100 % звучав запис, бо сумніваюся, що вивчив напам’ять. А може? Ті, що без бою подарували території… А було з ким і чим воювати? Чому про це не сказав? Шкільні автобуси, стара непридатна зброя? Дякуємо добровольцям, що не дали захопити більше! І певно дякуємо роботі президента, що мобілізував світ. А то уже би був єдиний недєлімий.
Oksana Karpiuk Таке враження, ніби врата пекла відкрились коло Софіївської площі, оце все з них повилізало і дало концерт.
Сергій Фев Нормально. Українці на це заслуговують!
Дасова Тетяна Зеленський дуже подобається. Добре що він вирішив не копіювати РФ і зробити святкування без танків на Хрещатику.
Svitlana Stetsenko Є люди дорослі. Вони дивляться на вчинки і роблять висновки. А є діти, які слухають і вірять словам. Але в даному випадку між словами і діями колосальна, практично діаметрально розбіжність. І я не знаю якою треба бути дитиною щоб далі вірити в цю хрінь. То рівень до п’яти років максимум
Віталій Кобаль Краща промова для нас в такий нелегкий час. Нас хотіли розділити, продати і кишені баблом напхати . Сусід на сусіда пішов хіба це нормально для вас??? Вам потрібна війна ??? Через яку тільки бабло відмивали. Скільки вони заробили на війні ???? Попередня влада! Ви просто жалюгідні в ваших постах, бо не ваші сини гинули і вам їх судити. Звідки стільки ненависті, перш за все ви цим не поважаєте себе і це ваше лице. З днем незалежності Україно!
Olga Pletsan Шок. Якщо не дивитися це недодійство в контексті сьогоднішнього свята, то зовсім нічого не вказує, що ми святкуємо День Незалежності своєї держави. Соромно до сліз перед тими, хто роками виборював нам цю Незалежність. Клоуни зробили клоунаду.
Любов Дорошенко Могло бути патріотичніше. Маєм те що маєм. Слава нації.