Голос соцмереж: що франківці думають про “ромський” скандал Марцінківа

Автор: Костинюк Олександр

23 Кві, 2020 20:07

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: що франківці думають про “ромський” скандал Марцінківа

Через скандал з ромами міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа вже викликали на допит у поліцію. Думки франківців з приводу цієї ситуації розділилися: одні підтримують мера та його слова, дехто – засуджує.

Читайте також: Фактів не встановлено: комісія Марцінківа не знайшла доказів пиятики старости Камінного

Нагадаємо, 21 квітня під час щотижневої оперативної наради Марцінків доручив правоохоронцям “запакувати” і вивезти ромів з міста на Закарпаття.

Дізнавшись про це, коаліція ромських неурядових громадських організацій України, які опікуються захистом прав ромської меншини в України, звернулася до органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківська й особисто до мера міста Руслана Марцінківа через його антиромські настрої.

Пізніше Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про відкриття провадження через заклик мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа вивезти ромів з міста.

23 квітня в ефірі “Західний полюс” мер пояснив, що йшлося про 20 осіб з Іршавського та Свалявського районів Закарпатської області, які ходять містом, порушують карантин і чіпляються до людей.

Новина викликала жваве обговорення у Фейсбуці. Думки франківців розділилися: більшість повністю підтримують Марцінківа, проте є і ті, хто осуджує. Нижче ми зібрали коментарі читачів зі сторінок “Галки” та групи “Франківські теревені”:

Юля-Юличка Король То я з дітьми через карантин не можу нікуди вийти, а смердючі, брудні роми мають вештатись містом, розносячи заразу, правильно робив, відправити по місцю приписки.

Наталя Максимчук Таке враження, що справді поліція кришує ромів, тому з такою швидкістю зреагували)

Илона Коваль Авакова пакуєм разом з ромами💪🤣

Funt Oleg Маячня божевільних

Павло Пивовар Цигани то паразити, які не дотримуються жодних законів і правил. Працювати у нас може кожен, але вони не хочуть.

Марта Ключник-Лєскова Нарешті Аваков знайшов “злочинця”. Сталінські часи повертаються, чи що.

Olena Grynyk Підтримую Марцінківа на всі 1000% він це не сам придумав… Зверталися люди до нього, яким набрид цей бардак… Принаймні він прислуховується до людей, до їхніх прохань.. А це наш Мер, і ми йому дякуємо, за те, що він до нас прислуховується і для нас робить !!!

Ірина Турів То треба, щоб до Авакова підійшло зо дві персони, обмащених, зашморганих, без маски, зловили його за руку, обмацали всього, почали вимагати грошей, бо вони вагітні, сказали йому пару ласкавих слів! От тоді б я хотіла почути, що він скаже! 

Alexandr Khymynets Давно, пора, а якшо комусь шось не подобається – то най забирає собі в подвір’я свого особняка

Міша Гураш Підтримую нашого мера на всі 💯 . Нехай собі на дачі під Київ забирають !

Maria Chipko Молодець з циганами тільки так

Ігор Фургаліяк Підтримую Марцінківа на всі 1000% !!!! Громада міста стане за Марцінківа!!!!!

Оксана Клочан Всіх ромів під маєток Авакова, решту в Пущу Водицю, Козино і т.д.!!!

Оксана Назарук Це не правильно ! В жодній правовій державі не можна просто “запакувати” людину і вивезти, якою б неприємною вона для вас не була. Якщо людина вчинила правопорушення, то підлягає кримінальній чи адміністративній відповідальності, а не вивозиться проти власної волі за помахом чарівної палички мера. Так, мені також неприємно, що в місті стільки ромських жебраків і злодіїв, але розбиратись з ними треба іншим шляхом. Це що, “Дикий Захід” якийсь, чи що ?

Iryna Senyk В Україні може ґаздувати, ром, кацап і всі зто захоче, тільки не українець.

Дария Доронюк Марцинків над усіма знущається. 

Щасливий Олег Карпати Пройшло пів століття, як вивозили наших предків і вже ми християни, готові гнати інших.

Helen Rye Не дамо нашого мера на знущання київської влади! Нехай цих злодюг селить у себе в хаті…… Мер старається, щоб місто було в безпеці від злодійкуватих прибульців…. Нехай валять туди, де живуть

Женя Когут Давно збирались Збити Марцінківа і тут шанс прийшов. На мою думку, наш мер все добре сказав.

Roman Preverednuj Може зразу в Сибір їх відіслати?! Що це жарт ? Я не вірю, що мер Франківська міг таке сказати ! Чи у нас мерія то НКВД ?! Скоріш за все щось перекручено !!!

Світлана Жигало треба ставати на захист нашого мера, в іншому випадку сюди запакують когось зі свого середовища, думаю, що тоді з’являться не тільки цигани

Людмила Марущак А може вони для Авакова збирають інформацію?

Надія Галюк Там, де дійсно порушення Авакова нема, а тут бач яка нагода поквитатися з неугодними. Прихвосні кремлівські, ще свої рила в Західну Україну не засунули.

Lubov Batsur Весь народ підтримує Марцинківа !!!!

Kristina Soletska Гнати не потрібно, а навпаки дати їм тимчасовий притулок , всі ми люди ! Якщо ви так говорите про людей, тоді всіх українців гнати із-за кордону! Тому і до нас так відносяться!

Володя Томищ Не чіпай нашого Мера !

Galina Kostyshyn Авакову, що не має що робити. От він тільки молиться щоби карантин продовжили, а то роботи в нього не має зовсім. Що йому до нашого мера. Франик не дасть в обіду Марцинківа.

Ігор Жукевич Це продуманий сценарій, щоб Вас дискредитувати напередодні виборів. Тримайтесь ми з Вами!!!

Юра Борщ Вони взагалі обнагліли!! Таке враженя що Марцінківа тупо хочуть прибрати!

Наталі Оберемковська Руки геть від мера. Єдиний господарник за скільки років. Вони с*ки і до Франківська добралися. Мають когось позеленілого поставити на мера. Не дамо скривдити нашого мера.